Select Page

2020 #безлюднакраїна

Перше українське мок’юментарі, 70′, 2018

Режисер та сценарист: Корній Грицюк

Оператор: Бен Зіон Лазаревич

Продюсери: Анна Паленчук, Корній Грицюк, Наталя Орлова, Бен Зіон Лазаревич

Дія стрічки розгортається в найближчому майбутньому.

Канадський режисер з українським корінням вирішує відвідати землю предків та згодом опиняється в незвичних умовах.

В результаті певних міжнародних договорів жителям України відкриваються кордони до всього світу. Розчаровані своєю країною, обтяжені численною кількістю невирішених проблем, вони нарешті можуть вільно відвідати будь – який куточок світу.

Відтак, за декілька тижнів наша країна опиняється порожньою. Її жителі на радощах покидають її територію в пошуках кращого життя.

Тим часом наш герой намагається знайти когось з тих, хто залишився. Протягом тривалої експедиції йому та його знімальній команді вдається знайти лише декількох людей, що знаходились в різних куточках України. Вони єдині, хто лишився жити в одній з найбільших країн Європи. Разом з експертами з різних сфер він намагається знайти пояснення цій ситуації та зрозуміти: що сталось з населенням майже в 40 мільйонів чоловік, та чому саме ця країна раптово спорожніла?

Режисером стрічки є Корній Грицюк.

Корній народився в 1991 році в Донецьку. Закінчив Донецький Національний Університет (філологічний факультет). З 2013 року почав працювати на телебаченні та в кіноіндустрії. Починав в якості сценариста, опісля став режисером монтажу у фільмах Александра Шапіро. Далі розпочав знімати власні проекти (рекламу, короткометражні фільми). Також монтував серіали та трейлери до фільмів.

З 2016 року розпочав роботу над фільмом «20/20 Безлюдна країна»

Фільмографія:

• 2015 – Преобразователь (короткий метр);

• 2014 – Талант (короткий метр);

• 2014 – Іподром (короткий метр);

Сеанси: 27 жовтня, 19:30, Планета кіно, зала 1 (спілкування з режисером Корнієм Грицюком та продюсеркою Анною Паленчук)