Select Page

ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ТЕАТР  «ВЕРБАРІУМ». ПОКАЗ КІНОВЕРСІЇ ВИСТАВИ «МОЯ МИКОЛАЇВКА» І СЕМІНАР ПРО ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ТЕАТР В УКРАЇНІ

Спікери: Наталія Ворожбит (драматург, сценарист), Георг Жено (драматург, режисер)

 Опис:

У грудні 2014 року Наталія Ворожбит і Георг Жено спільно з волонтерами організації «Новий Донбас» поїхали в місто Миколаївка, щоб допомогти відновлювати пошкоджену через військові дії школу #3, провести різні культурні заходи, щоб підтримати учнів і вчителів. Так народилася вистава, де 13 учнів розповідають свої особисті історії з дитинства, згадують війну. Виставу показали в різних містах України та Німеччини, і на її базі був знятий фільм «Школа #3» (реж. Ліза Сміт і Георг Жено), який отримав приз на Берлінському кінофестивалі.

На базі цього досвіду Наталя і Георг напрацювали власні методи використання документального театру як лікувального процесу для учасників і глядачів. Були створені проекти «Театр Переселенця» і «Діти та військові», які отриманий досвід розвивали. В рамках цього семінару Наталя і Георг поділяться 4-річним досвідом роботи з подібними проектами в Україні.

 Коли: 27 жовтня

Де: Fabrika.space, Червона зала

Час: 10: 00-13:00

Вхід вільний, за попередньою реєстрацією