Select Page

Фестиваль Kharkiv MeetDocs оголошує прийом заявок на пітчинг кінопроектів!

Обов`язкова умова: в пітчингу можуть взяти участь тільки проекти повнометражних документальних фільмів, що охоплюють суспільно-політичні теми на Сході України тазагалноукраїнські гострі актуальні теми.

Переможець отримає в подарунок професійну кінокамеру і диплом від кінофестивалю KHARKIV MEET DOCS. Фестиваль бере на себе зобов'язання по реалізації прем`єрного показу в рамках наступного кінофоруму, в разі, якщо робота над картиною буде завершена протягом року з моменту подачі заявки на пітчинг, а також просування в рамках фестивалю.

Пітчинг проводиться в кілька етапів:
1. Старт прийому заявок: 15 серпня
– подача заявки на пітчинг: необхідно надати короткий синопсис кінопроекту (не більше 1 сторінки) в форматі PDF. Подати заявку можна тут або відправити пакет документів за адресою office@meetdocsfestival.com

2. Закінчення прийому заявок: 28 вересня

3. Оголошення списку відібраних проектів (будь ласка, при відправленні проекту, вказуйте свію електронну адресу та контактний телефон): 8 жовтень

4. Участь в пітчингу: 24-28 жовтня
– 12 авторів відібраних для участі в пітчингу заявок будуть запрошені на фестиваль для участі в 3-денних майстер-класах. Під час тренінгів з провідними кінематографістами світу, молодих документалістів навчать представляти проект на конкурсах, взаємодіяти з кінокомісією, залучати продюсерів, операторів і т.д до співпраці, шукати фінансування для проектів тощо.
– у фіналі фестивалю відбудеться пітчинг кінопроектів перед журі, де і буде визначено переможця.

 

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ПІТЧИНГ ПРОЕКТІВ


Дякуемо! Данні успішно відправленно
Спасибо! Данные успешно отправлены.
Сообщение отправлено !!!
Повідомлення відправлено !!!