Select Page

Маніфест

З 29 вересня по 1 жовтня фестиваль документального кіно з прав людини Kharkiv MeetDocs вперше відкриває свої двері в Харкові для кінематографістів, кінолюбителів і небайдужих до соціально-правових питань глядачів.

Завдяки тісній співпраці всесвітніх кінофестивалів, документальне кіно з соціально-політичним ядром знайшло, навіть за межами традиційних культурних центрів, широку аудиторію шанувальників, яка зацікавлена ​​брати участь в місцевому масштабі, посилаючи важливі імпульси суспільству.

Попередні показі в кінотеатрах є єдиною можливістю і місцем, де глядачі можуть зустрітися з кінематографістами для прямого діалогу, а останні – почерпнути натхнення для своєї роботи. Особливо важливим в рамках кінофестивалю є те, що кінематографісти мають можливість обрости міжнародною мережею контактів, розробок і погоджень.

Варто відзначити, що після подій останніх років, українське співтовариство взяло курс європейської інтеграції, а разом з ним серйозно задалося соціально-правовими питаннями, які українські документалісти висвітлюють у своїх кіно роботах. Це не пройшло повз увагу в західноєвропейських ЗМІ і Європа відкриває нові можливості співпраці в різних галузях. За підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, фестиваль Kharkiv MeetDocs планує стати щорічною подією в Харкові з культурно-соціальним вмістом.

Завдання фестивалю

Презентація новітніх творів документального кіно;
Підтримка творчих пошуків майстрів і молодих кінематографістів;
Просування українського кіно, яке піднімає актуальні соціальні питання, на міжнародній арені;
Підвищення авторитету документального кіномистецтва, його значення для українського суспільства і, як наслідок, реальний вплив на кінопроцес.

Фестиваль має на меті

Метою фестивалю Kharkiv MeetDocs є зміцнення та розвиток документальної кіноіндустрії України, а також розвиток співробітництва з всесвітньою мережею документалістів і іноземними продюсерами.

Організатори

За підтримки Auswärtiges Amt (Федеративна міністерство закордонних справ Німеччини)

Громадська організація Media Frontline e.V.

Продюсерський центр Boekamp & Kriegsheim GmbH

SaveSave