Select Page

 

Fabrika.Space

вул. Благовещенська, 1

Харків

  • Відкриття та закриття фестивалю.У великій Сірій залі хаба Фабрика пройде відкриття та закриття фестивалю, яке почнеться з відкритої прес-конференції, прем’єрного показу фільму і, завершальною вечіркою – коктейлем з живою музикою.- Вхід за запрошеннями.- Вхід для преси на прес-конференцію вільний, за попередньою реєстрацією у Тетяни Ландесман
  • Закритий майстер-класс для пітчингів проєктів проходитиме у залі Classroom на нульовому поверсі.Вхід тільки для участників конкурсу пітчингу.
  • Відкриті майстер-класи проводитимуться у зеленій та червоній залі на нульовому та другому поверхах. Слідкуйте за програмою на сайті.Вхід вільний за попередньою реєістрацією.
  • Покази Золотого фонду української ретроспективи проходитимуть у червоній залі на нульовому поверсі. Слідкуйте за програмою на сайті.Вхід вільний.

Планета кіно Imax

вул. Академіка Павлова, 44Б, ТРЦ «Французький Бульвар» (Шато Ледо)

Харків

У Планеті кіно, в двох залах, пройдуть всі покази довгого метру документального, мокьюментарного та ігрового кіно.

Слідкуйте, будь-ласка, за програмою на сайті фестивалю.

Зала 1 

140 місця

Зала 3 

140 місць

Харківська державна академія культури

Бурсацький узвіз, 4
51057, Харків

В Харківській державній академії культури пройдуть круглі столи та панельні дискусії із харківськими митцями, активістами, локальними та міжнародними гостями фестивалю.

Харківский національний економічний університет ім.С.Кузнеця. 

Проспект Науки, 9A

61000, Харків

В актовій залі Харківского національного економічного університету ім.С.Кузнеця відбудеться круглий стіл на тему “Пластиковий світ. Глобальна проблема людства очами молоді региону” за участі студентів та викладачів університету. Запрошуємо приєднатися усіх бажаючих.

Організатори фестивалю висловлюють подяку всім локаціям та іх керівництву за співпрацю!