Select Page

ПРО ФЕСТИВАЛЬ

Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival – це міжнародний кінофестиваль документальних та художніх фільмів, що фокусується на культурі, проблемах і повсякденному житті східних областей нашої країни. Кінофорум відбудеться з 24 по 28 жовтня.

Kharkiv MeetDocs пройде в Харкові вже вдруге. Минулого року в центрі уваги під час кінофестивалю опинились права людини. Зараз ми ставимо перед собою нову амбітну мету – стати голосом культурної ідентичності Східної України.

Цього року молоді кінодокументалісти регіону зможуть отримати ще більше корисних знань, навичок і знайомств завдяки індустріальній секції фестивалю. Вперше ми проведемо пітчинг проектів, який також включатиме спеціалізовані майстер-класи з представлення фільмів як на загальнонаціональних, так і на міжнародних конкурсах, з пошуків фінансування тощо.

Kharkiv MeetDocs EUFF – це також майстер-класи та круглі столи за участі провідних кінематографістів України та Європи, 15 повнометражних фільмів та ретроспективи українських майстрів документалістики.

У 2018-му фестиваль складатиметься з 4-х блоків:

Meet Docs – повнометражні документальні фільми, що викликали найбільший резонанс у суспільстві протягом останнього року, всеукраїнські та харківські прем’єри;

Meet Non Docs – повнометражні художні фільми, засновані на реальних документах,що висвітлюють актуальні для регіону теми;

Meet Retrospektive – ретроспективи фільмів від видатних майстрів української документалістики;

Meet Film Industry – в цьому році ми збільшили індустріальну секцію фестивалю. Крім воркшопів, майстер-класів та панельних дискусій відбудеться також пітчинг проектів.