IV EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
online 26 — 29 / 10
за підтримки
offline 29 — 31 / 10
за підтримки
Дата 29 вересня 2019
Час проведення 15:00 — 17:00
Місце проведення Готель Kharkiv Palace
Спікери

Журі пітчингу:

Сергій Буковський

Віталій Манський

Валентин Марченко

Тьютори:

Беньямін Канту

Анна Паленчук

Фелікс Крігсхайм

Стати учасником пітчингу на нашому фестивалі може як професійний, так і непрофесійний кінематографіст. Конкурсу передує триденний воркшоп від європейських кіномитців, які щорічно продюсують декілька масштабних кіно – та телепроєктів. Ви навчитесь представляти свій проєкт за міжнародними стандартами за 10 хвилин перед великою глядацькою аудиторією. А ще ми приготували дуже корисний, у кіновиробничому колі, приз – сучасний квадрокоптер
DJI Mavic Pro Platinum! До конкурсу приймають проєкти повного документального метра на теми, релевантні інтересам, культурі, проблемам східних областей України.

Нагородження переможців відбудеться під час офіційної церемонії закриття фестивалю – 29 вересня у готелі Kharkiv Palace о 17:45

Журі пітчингу

Сергій Буковський
Український кінорежисер, автор десятків документальних та ігрових кіно- та телефільмів, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2004), народний артист України (2008), член Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка. Лауреат премії «Телетріумф» в номінації «Режисер» (2003). Фільм «Живі» (2008) здобув Гран-прі Міжнародного північно-південного медіафоруму в Женеві та нагороджено спеціальним призом у номінації «Документальне кіно» VI Міжнародного кінофестивалю «Золота абрикоса» (Єреван). Документальний 9-серійний телефільм «Війна. Український рахунок» (2003) — отримав Національну премію України імені Тараса Шевченка.

Віталій Манський
Російський режисер документального кіно, сценарист, продюсер, президент російського фестивалю «Артдокфест» і російської Національної премії в області неігрового кіно «Лаврова гілка». Лауреат понад ста нагород на міжнародних фестивалях і кінопремій. Серед них «Срібний глобус» Карлових Вар, «Срібний голуб» Лейпцизького фестивалю, головні призи МКФ у Варшаві, Іглаві, Трієсті. Уродженець Львова, мешкає у Латвії.

 

Валентин Марченко

Український кінорежисер та сценарист. Заступник голови Національної спілки кінематографістів України. Викладач у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення.

 

Тьютори

Беньямін Канту 

Кіно- і телевізійний сценарист, режисер і креативний продюсер, який працює та проживає у Берліні та Будапешті. У 2017 році Беньямін був членом міжнародного журі під час 67-го Берлінале для конкурсу Generation 14Plus разом з режисерами Дженніфер Рідер та Роберто Доверис.

 

Анна Паленчук
Продюсерка кіно і телебачення, сценаристка, засновниця кінокомпаній «435 FILMS» та «Maq Entertainment». Продюсувала такі фільми, яки «Істальгія», «Маріуполіс», «Рідні», «202 #безлюднакраїна». Ініціювала та організувала «Тиждень українського кіно в підтримку Олега Сенцова» в 10 містах України, заснувала щорічну професійно-освітню програму SHORT DOCTORING на міжнародному кінофестивалі короткометражних фільмів KISFF, організувала дні українського кіно в Грузії, Німеччини та Швеції.

Фелікс Крігсхайм
Німецький продюсер і режисер. У 2009-му закінчив Академію кіно і телебачення в Берліні. Сьогодні він працює продюсером та режисером фільмів і телевізійних проєктів для німецького й міжнародного ринку, співпрацює з такими партнерами, як ARD, ZDF/Arte, Medienboard Berlin Brandenburg і Міністерством закордонних справ Німеччини. У 2016 році Фелікс став членом-засновником неурядового агентства Media Frontline e.V., яке здебільшого приділяє велику увагу до соціально-політичних та екологічних питань. Останніми проєктами Фелікса є міжнародний трисерійний серіал «1968 мм» із нагоди 50-річчя революційного 1968 року, а також художній фільм «75кв», знятий у Києві.