IV EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
online 26 — 29 / 10
за підтримки
offline 29 — 31 / 10
за підтримки
Дата 28 вересня 2019
Час проведення 18:30 — 22:00
Місце проведення Invite HUB
Спікери

Софія Возняк

Корній Грицюк

Сергій Волков

Модератор Алекс Малишенко

Маршрут 1/3

Режисерка: Софія Возняк
Проект-переможець І пітчингу Kharkiv Meet Docs.

Режисерка повертається у прифронтове шахтарське місто Новогродівка, в якому минуло її дитинство, аби зняти свій перший фільм. Однак замість запланованої соціальної драми про шахтарів вийшла трагікомедія про шахтарську родину, члени якої, попри різні політичні вподобання, щодня йдуть на безкінечні компроміси, аби зберегти мир в сім‘ї.

 

 

 

 

Поїзд «Київ-війна»

Режисер: Корній Грицюк
Учасник І пітчингу Kharkiv Meet Docs.

Наразі проєкт отримав фінансування від Українського культурного фонду та перебуває на етапі виробництва. Лише 12,5 годин розділяють мирний Київ та Костянтинівку – невелике промислове місто на сході країни, відразу за яким починається фронт. Тут війна перестає бути чимось далеким. Щодня цей поїзд перевозить із Києва до Костянтинівки та назад, або «з миру на війну», дуже різних пасажирів. Буває так, що сьогоднішні ввічливі сусіди в купе виявляються смертельними ворогами по різні боки конфлікту.

 

 

Вдивляючись у темряву

Режисер: Сергій Волков
Учасник І пітчингу Kharkiv Meet Docs.

Фільм готовий до показу

Копродукція України та Швеції

Один незрячий, який випадково осліпнув у дитинстві, допомагає
адаптуватись до «темряви» іншому – ветерану, який втратив у зоні АТО не тільки зір, але й сенс життя. Цей фільм стане першим українським документальним фільмом, повністю адаптованим для незрячих: уперше в документальному кіно буде застосована технологія аудіодескрипції (тифлокоментування).