Select Page

01.10.2017
12:30 Університет ім. Каразіна

Workshop MeetFilmIndustry
Маркус Хотц “Ліцензування та копірайтинг. Європейські положення та німецька практика ”

Маркус Хотц (Marcus Hotze)
Німецький юрист, фахівець із авторського права та прав ЗМІ. Є членом практичної групи «IT, IP & Media» і спеціалізується на сферах медіа, інтертейменту та IT. Видатний фахівць у області авторського права і прав ЗМІ, має великий досвід консультування національних і міжнародних клієнтів, агентств, рекламних компаній, спонсорів та відомих людей щодо ​​розвитку їх маркетингових кооперацій.

Маркус Хотц є викладачем Університету засобів масової інформації та комунікацій Macromedia (MHMK), багато років виступає як лектор у різних академіях, що працюють у галузі освіти та навчання.

14:00 Університет ім. Каразіна

Workshop MeetIFilmndustry

Зубін Сетна “Монтаж фільму. Основи”

Зубін Сетна (Zubin Sethna)
Німецький режисер, лінійний продюсер, редактор, фахівець кіномонтажу. Закінчив Німецьку академію кіно і телебачення (dffb, Berlin). Основні напрямки: телевізійні фільми, в тому числі багатосерійні, документальне кіно, реклама.

 

 

 

15:30 Університет ім. Каразіна

Workshop MeetFilmIndustry

Сергій Буковський “Робота з архівним матеріалом”

Сергій Буковський
Радянський, український кінорежисер-документаліст, член Правління Союзу кінематографістів України, заслужений діяч мистецтв України, Народний артист України, Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка. Протягом кар’єри зняв понад 30 документальних кіно- та телефільмів. Лауреат численних премій на міжнародних кінофестивалях.

Вибрана фільмографія: “Живі” (зібрав найбільше номінацій і нагород), “Назви своє ім’я по буквах” (продюсерами виступили Стівен Спілберг і Віктор Пінчук), “Знак тире”, “Україна. Точка відліку” та його остання робота “Головна роль”.