IV EASTERN UKRAINIAN
FILM FESTIVAL
online 26 — 31 OCTOBER
6 жовтня 2020

Допрем’єрні та ексклюзивні кінопокази в Харкові:

  • Церемонія відкриття + показ фільму «Атлантида» Валентина Васяновича — український претендент на «Оскар», найкращий фільм у секції «Горизонти» Венеційського кінофестивалю, що є одним з найпрестижніших у світі.

    Фільм розповідає про Донбас у 2025 році, після перемоги України у війні з Росією. Після показу ви зможете поставити запитання команді кінострічки: http://bit.ly/atlantistickets.

  • «Забуті» Дарії Онищенко — володар спеціальної відзнаки журі Варшавського кінофестивалю.

    Фільм розповідає про вчительку української мови Ніну та 17-річного Андрія, які знаходять одне одного посеред божевілля, спричиненого війною. Після показу ви зможете поставити запитання команді кінострічки: http://bit.ly/forgottentickets.

  • Церемонія нагородження + показ фільму «Номери» Олега Сенцова й Ахтема Сеітаблаєва — учасника спеціальних показів Берлінського кінофестивалю. Картина знімалася за вказівками Олега Сенцова, який на той момент перебував у російській в’язниці.

    «Номери» — це антиутопія про суспільство, що живе за книгою «Правил», порушення яких карається смертю. Але все змінюється з появою нового жителя. Після показу ви зможете поставити запитання команді кінострічки: http://bit.ly/numberstickets.

Кількість місць на покази обмежена. Дивіться велике кіно на великому екрані!