III EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
25 — 29 SEPTEMBER 2019

Kharkiv Meet Docs EUFF – фестиваль фільмів, заходів та документів, які висвітлюють культуру та побут східних областей України, а також теми та проблеми, які хвилюють весь світ.

Прийом фільмів в секцію незалежного національного короткого метру Бардак міжнародного кінофестивалю Kharkiv Meet Docs EUFF відкрито з 1 травня до 30 серпня 2019 включно.

В конкурсній програмі секцій незалежного короткого метру Бардак приймають участь короткометражні роботи до 40 хвилин, зняті без участі студій: анімаційні ролики, комедії, музичні кліпи, мюзикли, документальні та художні роботи.

Переможця визначають шляхом глядацького голосування, а кращий фільм отримає «Стакан» – головний приз Бардак. Журі фестивалю вручить призи в номінаціях «Художній фільм» і «Документальний фільм».

Якщо ви хочете подати свій фільм та приєднатися до третього фестивалю Kharkiv Meet Docs EUFF , вам потрібно:

  • Заповнити аплікаційну форму на цій сторінці
  • Надати закрите онлайн-посилання на фільм у vimeo/youtube
  • Прикріпити до аплікаційної форми синопсис фільму та творчу біографію режисера в форматі Word.
  • Аплікаційна форма із зазначеною в неї інформацією відправляється на пошту оргкомітету та підлягає політиці конфіденційності.
  • Оргкомітет фестивалю повідомить свою відповідь та всі деталі на вказану в аплікаційній формі електронну адресу до 30 серпня включно.

В разі відбору:

  • Фільм повинен бути в форматі DCP або Full HD та мати українські субтитри (якщо фільм знято повністю або частково іншою мовою).
  • Творці фільму повинні надати оргкомітету фестивалю всі наявні промо-матеріали: постери до фільму, трейлер тощо.
  • Фільм повинен бути надісланий не пізніше 10 вересня 2019 року шляхом, визначеним за домовленістю з оргкомітетом.

Організатори запрошують творців фільму стати учасниками фестивалю та беруть на себе кошти з проживання та залізничних/автобусних квитків та акредитацію на всі події індустріальної секції фестивалю (від кожного фільму 1 представник).

 

Аплікаційна форма