IV EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
23 — 27 SEPTEMBER 2020
Дата 27 жовтня 2018
Час проведення 10:00 — 13:00
Місце проведення Fabrika.space, Червона зала
Спікери

Наталія Ворожбит — драматург, сценарист,

Георг Жено — драматург, режисер

ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ТЕАТР  «ВЕРБАРІУМ». ПОКАЗ КІНОВЕРСІЇ ВИСТАВИ «МОЯ МИКОЛАЇВКА» І СЕМІНАР ПРО ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ТЕАТР В УКРАЇНІ

У грудні 2014 року Наталія Ворожбит і Георг Жено спільно з волонтерами організації «Новий Донбас» поїхали в місто Миколаївка, щоб допомогти відновлювати пошкоджену через військові дії школу #3, провести різні культурні заходи, щоб підтримати учнів і вчителів. Так народилася вистава, де 13 учнів розповідають свої особисті історії з дитинства, згадують війну. Виставу показали в різних містах України та Німеччини, і на її базі був знятий фільм «Школа #3» (реж. Ліза Сміт і Георг Жено), який отримав приз на Берлінському кінофестивалі.

На базі цього досвіду Наталя і Георг напрацювали власні методи використання документального театру як лікувального процесу для учасників і глядачів. Були створені проекти «Театр Переселенця» і «Діти та військові», які отриманий досвід розвивали. В рамках цього семінару Наталя і Георг поділяться 4-річним досвідом роботи з подібними проектами в Україні.