6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Режисерка фільму Марта Смеречинська дивиться в очі своїм страхам й занурюється в реальність своєї сестри Насті, греко-католицької черниці, в монастирі Наречених Христа на Західній Україні, щоб заново пізнати світ, у якому вони обидві зросли.

Стосунки Марти з сестрою Настею, яка відмовилася від усього мирського, щоб стати частиною релігійного світу, також відображають досвід інших сімей та їхніх дочок, які приєдналися до закритої чернечої спільноти. Марта обговорює свої почуття з іншими монахинями, бере у них  інтерв’ю, тоді як інші черниці бачать через Марту зв’язок зі своїм минулим і сім’ями. Режисерка прагне знайти відповідь на питання, чому молоді дівчата вирішують наслідувати багатовікову церкву, обравши шлях черниць.

Оскільки Марта вихована батьком-священником, вибір стати монахинею, безперечно, приходив у голову і Марті. Тому вона досліджує цей шлях, знаючи його глибоко. Протягом усієї знімальної подорожі Марта віднаходить любов до своєї сестри та інших дівчат, хоча їхні життя йдуть зовсім різними шляхами.

Демонструється мовою оригіналу
Вікове обмеження: 12+
Українська прем’єра

Official Selection Sarajevo FF

02

Трейлер

03

Про режисера

Марта Смеречинська

Марта Смеречинська – режисерка-документалістка та актриса. Після закінчення Київського університету імені І. К. Карпенка-Карого у 2019 році брала участь у обміні документалістикою з польсько-французькою кіноакадемією Kinographe. Наразі вона є студенткою програми режисури документального кіно L’Université d’été в La Femis у Парижі та здобуває ступінь магістра в DocNomads, створеному консорціумом трьох університетів Португалії, Угорщини та Бельгії. До цього, понад 5 років Марта працювала над документальним повнометражним дебютом «Щоденник нареченої Христа».

04

Творча команда

Продюсер Наталія Лібет й Віталій Шереметьєв
Оператор Соня Герасимова
05

Сеанси offline

02-10-2022 13:00 Жовтень / Зал КІНОМАН
У співпартнерстві з ОМКФ. Після сеансу Q&A з творчою групою
Придбати Квитки
02-10-2022 13:00
Жовтень / Зал КІНОМАН
У співпартнерстві з ОМКФ. Після сеансу Q&A з творчою групою