IV EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
online 26 — 29 / 10
offline 29 — 31 / 10
20 жовтня 2018

У четвер, 25 жовтня о 14:00 Харківському національному економічному університеті ім.С.Кузнеца відбудеться конференція «Пластиковий світ. Глобальна проблема людства очима молоді регіону ». На ній екоактивісти і представники екоорганізацій обговорять новітні дані з проблеми пластикового забруднення в Харківщині, Україні і міре.

Частью конференції стане показ документального фільму «Пластиковий океан» в рамках Другого міжнародного кінофестивалю Kharkiv MeetDocs. У фільмі журналіст Крейг Лісон показує результат чотирирічної дослідження – як люди забруднюють світовий океан пластиком. Автор йде далі і пропонує кілька рішень, які можуть змінити ситуацію. Можливі шляхи вирішення проблеми, запропоновані автором картини, стануть однією з тем для обговорення.

«Цей фільм – приклад того, як кіно може змінювати світ. «Пластиковий океан» показали в 70 країнах: в університетах, громадських організаціях, державних установах, посольствах США. У багатьох місцях він став однією з причин важливих рішень, прискорив прийняття обмежень по використанню пластику в 6 країнах, – розповіла директор кінофестивалю Kharkiv MeetDocs Євгена Крігсхайм. – Але не потрібно думати, що це просто науковий або освітній фільм – він потрапляв на перше місце в iTunes в США, Канаді, Великобританії, і я не думаю, що все його глядачі – екоактивісти. Думаю, свою роль тут зіграло участь в якості спікерів Барака Обами і такої зірки науково-популярного кіно, як сера Девіда Аттенборо. Нарешті, продюсер Леонардо ДіКапріо – теж знак якості».

Серед майбутніх глядачів фільму і учасників конференції: громадська організація Circular Economy Hackathon, засновник ГО« Український центр МІЖНАРОДНОГО партнерства »Дмитро Трушенёв, директор Міжнародного Благодійного Фонду« Малоданілівська Громада »Олег Ходарев, директор ТОВ« Екоінвестпроект »Сергій Битюцкий, активісти Харкова, старшокласники, студенти та всі, хто цікавиться екотематікой – вхід на конференцію вільний, але по реєстрації.