IV EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
online 26 — 29 / 10
за підтримки
offline 29 — 31 / 10
за підтримки
10 жовтня 2018

Оголошено повний склад судей пітчінгу проектів фестивалю  Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival.

До складу журі увійшли:

  • Наталія Ворожбит

українська драматургиня, режисерка, сценаристка, кураторка фестивалів «Донкульт» та «ГОГОЛЬFEST», одна з засновників фестивалю «Тиждень актуальної п’єси», авторка 15 п’єс, яки стали виставами в Україні, Великій Британії, Росії, працювала над сценаріями телесеріалів та художніх фільмів, у тому числі «Дике поле» та «Кіборги».

  • Сергій Буковський

український кінорежисер, автор десятків документальних та ігрових кіно- та телефільмів, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2004), народний артист України (2008), член Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка. Лауреат премії “Телетріумф” в номінації «Режисер» (2003). Фільм «Живі» (2008) здобув Гран-прі Міжнародного північно-південного медіафоруму в Женеві та нагороджено спеціальним призом у номінації «Документальне кіно» VI Міжнародного кінофестивалю «Золота абрикоса» (Єреван). Документальний 9-серійний телефільм «Війна. Український рахунок» (2003) — отримав Національну премію України імені Тараса Шевченка.

  • Зоя Алфьорова

докторка мистецтвознавства, професорка/деканка факультету кіно-, телемистецтва Харківської державної академії культури, професорка кафедри теорії культури та філософії науки за сумісництвом. Вивчає аудіовізуальне мистецтво, візуальне мистецтво, аудіовізуальну освіту, мистецтвознавство, медіа-критику, теорію і історію культури. Авторка книжок та наукових робіт по історії кіно та телебачення.

  • Анна Паленчук

продюсерка кіно і телебачення, сценаристка, засновниця кінокомпаній «435 FILMS» та «Maq Entertainment». Продюсувала 9 фільмів, серед яких «Істальгія», «Маріуполіс», «Рідні». Ініціювала та організувала «Тиждень українського кіно в підтримку Олега Сенцова» в 10 містах України, заснувала щорічну професійно-освітню програму SHORT DOCTORING на міжнародному кінофестивалі короткометражних фільмів KISFF, організувала дні українського кіно в Грузії, Німеччини та Швеції.