IV EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
online 26 — 29 / 10
offline 29 — 31 / 10
29 серпня 2019

Вже вдруге на фестивалі Kharkiv Meet Docs Eastern Ukrainian Film Festival у Харкові  відбудеться пітчинг документальних кінопроектів.

Учасники минулорічного пітчингу після презентації на Kharkiv MeetDocs з продовжили розробки своїх проектів і вже здобули фінансування для їх реалізації. Наприклад, прямо зараз відбуваються зйомки документального проекту режисера Корнія Грицюка «Поїзд «Київ – Війна», що здійснюється за підтримки Українського культурного фонду. Не прогайте і ви можливість представити свою ідею європейським та українським продюсерам, режисерам та сценаристам!

Самому пітчингу передуватиме 3-денний тренінг від європейських кіномитців, які щорічно продюсують декілька крупних кіно- та телепроектів. Ви навчитесь представляти свій проект за міжнародними стандартами за 10 хвилин перед великою глядацькою аудиторією.

Подати свій проект на пітчинг можна  ТУТ

Дедлайн з приймання заявок на участь у пітчингу  – 15 вересня

Пітчинг відбудеться 29 вересня у Харкові.

До конкурсу приймаються проекти повного документального метру на теми, релевантні інтересам, культурі, проблемам східних областей України.

Головний приз переможцю пітчингу проектів Kharkiv Meet Docs – сучасний квадрокоптер DJI Mavic Pro!

Kharkiv Meet Docs об’єднує кінопокази, конкурсні програми короткого метру та майстер-класи, які висвітлюють культуру та побут східних областей України, а також теми та проблеми, які хвилюють весь світ.

Для того, щоб подати свій проект та стати учасником третього кінофестивалю Kharkiv Meet Docs EUFF , вам потрібно:

  • Заповнити аплікаційну форму на сайті кінофестивалю
  • Прикріпити до аплікаційної форми синопсис фільму та творчу біографію режисера в форматі Word
  • Аплікаційна форма із зазначеною в неї інформацією відправляється на пошту оргкомітету та підлягає політиці конфіденційності фестивалю
  • Оргкомітет фестивалю повідомить свою відповідь та всі деталі на вказану в аплікаційній формі електронну адресу до 15 вересня включно

В разі відбору:

  • Синопсис та творча біографія мають бути надіслано двома мовами – українською та англійською
  • Всі потрібні додаткові матеріали повинні бути надіслано не пізніше 20 вересня 2019 року
  • Організатори запрошують учасників стати гостями фестивалю та беруть на себе витрати на проживання, придбання залізничних/автобусних квитків та акредитацію на всі події індустріальної секції фестивалю.