6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022
16 вересня 2021

Благодійний показ відбудеться в межах співпраці фестивалю із соціальною ініціативою  «Дивись як чутно», що створена медіасервісом MEGOGO. Фільм демонструватиметься із перекладом жестовою мовою. 

1 жовтня о 13:00 у харківському Promodo HUB буде показаний фільм «Тесла» (2020) режисера Майкла Алмерейда, світова прем’єра якого відбулась на кінофестивалі Sundance. Фільм-біографія є вільним переказом життя винахідника Ніколи Тесли. Сам Альмерейда називає свою стрічку дослідженням характеру генія, якого не розуміли, і пропонує глядачеві несподівані ситуації, в яких розкривається герой. Головну роль Ніколи Тесли зіграв Ітан Хоук, номінант на премії «Оскар», «Золотий глобус», BAFTA і «Тоні». 

Показ проводитиметься безплатно для людей з порушеннями слуху. Переклад жестовою мовою буде реалізовано соціальною ініціативою MEGOGO «Дивись як чутно». 

«Окрім тисячі  фільмів різних жанрів, наша команда “Дивись як чутно” перекладає жестовою мовою музичні концерти, розважальні та освітні програми, фестивалі та кінопокази. Наша головна мета — збільшити кількість інклюзивного контенту. І якщо раніше лише жителі Києва могли отримати таку можливість, то зараз ми розширили географію на інші міста нашої країни. Ми дуже раді стати частиною Kharkiv MeetDocs та організувати спеціальний показ фільму із перекладом жестовою мовою. Адже кіно не має меж і повинно бути доступним для всіх. Тим паче, у рамках відомого кінофестивалю», — менеджерка проєкту «Дивись як чутно» Аліна Артеменко.

Усі охочі  зможуть переглянути фільм «Тесла» (2020) за умови наявності фестивального абонемента, який надає глядачу змогу подивитися фільми конкурсних програм та позаконкурсних секцій, відвідати майстер-класи та зустрічі з творчими групами фільмів у форматі Q&A. Придбати абонемент можна за посиланням. Кількість місць обмежена.

Ювілейний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs цього року відбудеться з 26 вересня по 2 жовтня у Харкові. Головна мета фестивалю — популяризація українського документального та ігрового кіно, розширення меж українського кіноглядача та культурний розвиток Східної України.

Фестиваль Kharkiv MeetDocs 2021 проходить за підтримки Auswärtiges Amt (Федеративне міністерство іноземних справ Німеччини) та Державного агентства України з питань кіно.