6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Kharkiv MeetDocs оголошує відбір проєктів на програму Pitching з 01.08.2022 року для показу в межах цьогорічного фестивалю в Україні (Київ).

Pitching проєктів – найулюбленіша секція українських кінопрофесіоналів, що дає змогу щорічно відібраним проектам не тільки пройти низку воркшопів та мастер-класів від провідних світових фахівців, але й знайти міжнародні партнерства, виграти техніку та вдосконалити свої професійні навички. Пітчинг проєктів проходить в рамках індустріальної секції.

Умови подачі
Надіслати матеріали шляхом заповнення Аплікаційної форми.

Дедлайни: початок прийому з 1 серпня, кінець прийому 31 серпня. Оголошення програми 15 вересня.

За умовами конкурсу, проєкт, поданий до участі в конкурсі, повинен перебувати на стадії девелопменту. Учасник має надати синопсис проєкту (англійською та українською мовами) обсягом до 1-ї сторінки та біографію режисера проєкту (також двома мовами) та/або продюсера, а також фото заявлених учасників.
До участі запрошуємо по два представника від кожного проєкту.
Також потрібно додати до форми посилання на тизер проєкту (хронометражем не більше 2-х хвилин) по закритому посиланню в YouTube або на Vimeo (надати пароль для перегляду).

Що чекає на учасників?
Цьогоріч в рамках програми буде відзначено 5 проєктів, з кожним із яких буде проведена ґрунтовна робота організаторами та журі фестивалю. За результатами конкурсу на учасників відібраних проєктів чекає персональний воркшоп на 90 хвилин з постійними т’юторами фестивалю в цій секції, загальний воркшоп по міжнародним стандартам пічтингу, а в останній день фестивалю кожен з представників відібраних проєктів презентують їх перед високопрофесійним журі.  На переможця, визначеного журі, чекає грошова винагорода та дипломи.

В період з 1 по 14 вересня програмні координатори зв’яжуться з вами для подальшої кооперації. Успіху!