6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Ми шукаємо ваші Щоденники Війни!

Kharkiv MeetDocs оголошує відбір відзнятого відеоматеріалу під час повномаштабної війни з 24.02.2022 року для показу в рамках програми War Diaries (Щоденники війни) цьогорічного фестивалю в Україні та закордоном.  Хто може прийняти участь? Будь-хто! Якщо ви є правовласником або автором відеоматеріалу і маєте на меті донести до якомога більшій аудиторії ті моменти життя, які ви та ваші близькі пережили під час бойових дій, в окупації або на прифронтових територіях, запрошуємо вас взяти участь у відборі цьогорічної програми Щоденники Війни. Всі надіслані матеріали відбиратимуться програмним відділом та будуть показані в межах фестивалю (он- та оффлайн). Авторам відібраних відеоматеріалів передбачається фінансова винагорода!

Разом до перемоги✊

 • Формат відеоматеріалів – блог (щоденники, які висвітлюють ваше життя як мінімум декілька днів) події які відбувались на окупованих, фронтових або прифронтових територіях вашими очима. Матеріал може бути знятий на телефон або інший девайс у будь якому розширенні.
 • Хронометраж- від 5хв( і більше)
 • Для завантаження вибираєте зручний по формату файлообмінник, заходите на нього та завантажуєте відзнятий матеріал (нижче наведені приклади файлообмінників):
  https://www.jottacloud.com
  https://fex.net/uk/
  Google drive
  Dropme files
  Youtube
  Wetransfer
 • Надіслати посилання на завантаження на електронну пошту фестивалю office@meetdocsfestival.com
 • Дедлайни: початок приймання відеофайлів 20 липня, кінець приймання 31 серпня. Оголошення програми 15 вересня.
 • В період з 1 по 14 вересня програмні координатори зв’яжуться з вами для подальшої кооперації. Успіху!