Творчі особистості — майбутнє країни та міста.
Підтримка їх активності, інформація про них і правильна мотивація, розвиває у креативних людей нові таланти, що втілюються в нові проєкти.
Далеко не всіх жителів міста приваблюють закриті майданчики. Серед людей трапляються особистості, які бажають єднання з природою і спілкування з нотками креативу в душі.
Саме про таких і піде мова в короткометражному фільмі «„Дворнік“ під грушею» формату «живе кіно», запропонованого вам GOPAK films.
Фільм про джем-сейшен у черкаському дворику під столітньою грушею, з презентацією нових робіт креативної молоді міста Черкаси.
«Музика — міст між душею і розумом», — говорить головний герой фільму «„Дворнік“ під грушею».
Автор проєкту «Дворнік» Asante Sana (Максим Лушпіган — саундпродюсер, композитор та аранжувальник) представить вам цікаві колективи міста Черкаси й зануриться в роздуми про підготовку цього дійства. Це надалі доводить, що мале — душевне робить по-справжньому масовим.
Наразі проєкт «Дворнік» у зв’язку з пандемією «на паузі», але все колись закінчується, і проєкт буде надалі знайомити місто з талановитою молоддю.
Продюсером фільму та співорганізатором джем-сейшенів виступив Дмитро Чуєв, продюсер і музикант (екс-бас-гітарист гурту «Тартак»).
Режисер фільму Костянтин Піроженко, який у документалістиці розвиває напрям «живе кіно», що поєднує гру, майстерність та імпровізацію. Серія фільмів «МотоЛіто» такого формату була представлена у 2017 році на міжнародних фестивалях:
— Semi-Finalist on Caribbean Film Festival and Market (2017) Grand Bahama Island, Bahamas;
— Selected: Cardiff International Film Festival (2017) Cardiff Bay, Wales, United Kingdom.
GOPAK films аналізує інформаційні «зливи» та «вибухи», які стали доступними не лише вузькому колу посвячених, але й широкій громадськості внаслідок стрімкого розвитку Всесвітньої павутини.
Наше завдання — знайти цю інформацію й упорядкувати її, у доступній формі ознайомити аудиторію з нею.
Ми не претендуємо на остаточну істину, ми просто намагаємось наблизитися до неї. Зробіть висновки — це робота глядача.