6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Представляємо вам учасників конкурсу Pitching!

 • «Вогнеборці» (The Firing Line)
  режисерки Ольги Гібелінди та продюсерки Ivanna Khitsinska.
  24 лютого 2022 року змінило життя багатьох мільйонів українців. Троє героїв фільму віддали свій вибір професії рятувальника і, немов звиклі завжди ходити по краю, опинилися в ситуації, повній відчаю і болю.
 • «Тіні» режисерки Поліни Кельм та продюсерки Valeria Sochyvets.
  Головний герой – Олександр Чекменьов, успішний фотограф. Його роботи з портретами Зеленського були опубліковані в журналі “Time”. Однак, незважаючи на зовнішню успішність, він постійно шукає себе і своє місце. Можливо, це пов’язано саме з тим, що Олександр вже багато років не може повернутися до рідного Луганська через війну. Тому він почав свій фотопроєкт про людей, які залишилися без даху над головою.
 • «Крим, 5-та ранку» режисера Дмитра Костюминського та продюсерки Anna Palenchuk.
  На основі інтерв’ю з дружинами політв’язнів українські драматургині Наталія Ворожбит та Анастасія Косодій створили п’єсу «Крим. 5-та ранку». Назва твору відсилає до передсвітанкового часу, коли російські спецслужбовці вдираються до будинків кримських татар, проводять обшуки та забирають чоловіків, залишаючи багатодітні родини без голови та без надії на нормальне існування.
 • «Лист у майбутнє» (Letter to the future) режисера Миколи Носок.
  Молода українська сім’я — Микола, Люда та 9 місячна Марійка їдуть на відпочинок до Єгипту. Саме там їх застає новина, що Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну. Сім’я вирушає до Польщі, де отримує прихисток, але рідні лишаються в Україні та в небезпеці. Брат Люди йде до лав збройних сил України захищати державу. Людмила організовує волонтерський збір коштів задля купівлі військових аксесуарів та військового авто для взводу Руслану.
 • «Ведмідь» режисерів Валентина Шпакова та Євгена Туніка, а також продюсера Olexo Gladushevskyy.
  Група студентів акторського вишу з початком війни вимушено переїжджає на Західну Україну, де намагається продовжити навчання. Вони молоді, талановиті, амбітні й попри все мріють стати професійними акторами. Але на заваді цьому стає випускний спектакль за твором російського класика, який студенти готували ще до війни. Частина з них відмовляється грати у постановці, чим ставить під загрозу подальше навчання усієї групи. Разом вони шукають рішення і хочуть зрозуміти, чому серед тисяч п’єс обрали твір російської культури, яка зараз «рятує» їх бомбами.

 

Тютори

Ян Шенефельд
Ян Шенефельд народився 24 вересня 1970 року в Гамбурзі, Німеччина. Він продюсер і асистент режисера, відомий за фільмами «24h Jerusalem» (2014), «Koka, the Butcher» (2018) і «Watani: My Homeland» (2016).
https://www.filmfive.net/people.html

Фелікс Крігсхейм
Народився 1978 року в Аахені, Німеччина, виріс у Франкфурті-на-Майні. Захоплюється хокеєм, на жаль, він не став професійним гравцем. Вивчав індійську філологію та ісламські науки у FU Berlin.
З 2002 по 2005 рік працював редактором і режисером численних рекламних роликів. Вивчав кіновиробництво в Німецькій академії кіно і телебачення (dffb) між 2003 і 2008 роками.
У 2009 році Фелікс разом зі своїм партнером Нільсом Бекампом заснував компанію Boekamp & Kriegsheim GmbH з обмеженою продукцією фільмів. Компанія зосереджується на соціально-політичних питаннях і створила численні кіно- та телевізійні проекти з усіма великими європейськими телевізійними партнерами та спонсорами, такими як ARD, ZDF/arte, Medienboard Berlin Brandenburg, SVT або Creative Europe. Фільми демонструвалися на різних міжнародних кінофестивалях, таких як Берлінале, DOK Leipzig, HOT DOCS Toronto, IDFA Amsterdam та багатьох інших. Фелікс пройшов міжнародну продюсерську програму IFS Cologne і брав участь у Rotterdam Cinemart Lab у 2012 році.
У 2017 році Фелікс став одним із засновників неурядової агенції Media Frontline e.V. У тісній співпраці з МЗС Німеччини агентство проводить комунікаційні проекти та проводить семінари для журналістів, наприклад, в Україні, Індії, Нігерії, Йорданії, Лівані та Єгипті.
У 2019 році Фелікс заснував The Thursday Company GmbH у Берліні. Метою компанії є виробництво елітних документальних форматів для міжнародних стрімерів і аудиторії. У 2020 році The Thursday Company GmbH виробляє та розробляє ексклюзивно для Netflix Germany.
https://thursday.company