5th EASTERN UKRAINIAN
FILM FESTIVAL
26 SEPTEMBER — 2 OCTOBER
2021

Фільм досліджує набір принципів, що лежать в основі та керують роботою Олексія Трістана (він же EAS), українського вуличниго художника, відомого характерним стилем абстрактного пост-графіті живопису.

Екфрастичне дослідження роботи художника, представлене тут як оповідь у V розділах. Кожен розділ веде нас до місця, де народжується таємниця творіння; надає нового відтінку художнього бачення; малює чергову спонтанну лінію у портреті художника. Тому наприкінці він постає перед нами, як художник-«шаман», що зустрічає дух покинутої стіни, готовий вловити момент, прив’язаний до глибоко – особистих відчуттів, висловити речі, що існують між словами.

«AESTHETIC OF EAS» знімали у Кременчуці, місті, де народився EAS, досі живе та працює. Кожен розділ фільму представлений оригінальними творами мистецтва, створеними в Україні протягом жовтня 2017 року.

02

Про режисера

Крістіна Борхес

Крістіна Борхес – журналістка, документалістка та незалежна дослідниця, яка зосереджується на історії графіті, вуличному мистецтві та інших практиках сучасної культури.

Разом із Назаром Тимощуком вони заснували “MZM PROJECTS”, групу кінематографістів, відомих своїм мультидисциплінарним підходом та специфічним способом розповіді на тонкому кордоні між поезією та науковою літературою.

03

Дивитись online

Якщо у вас виникли проблеми з відображенням, рекомендуємо використовувати браузер Safari для Mac та Firefox для Windows

Показ розпочинається 29 жовтня о 08:00 та закінчується 31 жовтня о 23:59.