6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Герої фільму це четверо зовсім різних людей,  кожен живе власним життям. Але те, що їх об’єднує  – це гідність. Людська гідність, гідність як громадян України, гідність як сучасників, які бажають жити тут і зараз, не зважаючи на те, що суспільство ще не зовсім готове до сприйняття їх повністю такими, які вони є. тому що вони – геї. 

Фільм побудовано на розмові чотирьох героїв фільму, а також на власних думках ЛОМів (лідерів думок). Розмова йде про те, як саме і на що вплинула революція Гідності 2013-2014 років та бойові дії на Донбасі на самих героїв, їхнє відчуття гідності, а також про те, як суспільство змінило власну думку щодо ЛГБТ+ спільноти в Україні.

Проголосувати за цей фільм

Середній рейтинг 4.7 / 5. Кількість голосів: 110

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив

02

Трейлер

03

Про режисера

Євген Лєсной, Андрій Трашкальов

Лесной Євген – тележурналіст, режисер-документаліст, телеведучий, продюсер, гей. Був співавтором програми й автором документальних фільмів програми «Репортерський клуб» на телеканалі «Еспресо». Пізніше працював креативним продюсером програми «Прорвемось!» на телеканалі  ICTV. У 2019 році — автор, співпродюсер щоденного нічного радіошоу «Нічна вахта» на Першому каналі Українського радіо. У 2020 році – креативний продюсер телеканалу «Київ». 2020- 2021 рр. – автор, продюсер, редактор та співведучий щоденного нічного радіошоу «Нічна вахта»​ на Першому каналі Українського радіо.

Фільмографія та телепроекти

«Майдан, гудбай…» телеканал «Еспресо» (Україна) «Чорнобиль назавжди» телеканал «Еспресо» (Україна) «Місто маленької Віри» телеканал «Еспресо» (Україна) «Коли повернеться татко?» телеканал ICTV (Україна) «Будьмо, гей! Діалоги про гідність». Авторський фільм.​ «Цікава Конституція». Цикл радіопрограм – 15 епізодів – до 25-ти річчя ухвалення Конституції України​.

 

Трашкальов Андрій, режисер, оператор. Освіта: Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, Інститут автоматики і електротехніки, спеціальність і кваліфікація: фахівець з електронних систем. Додаткова освіта: КНУКІМ, факультет кіно і телебачення, спеціальність і кваліфікація: оператор кіно і ТБ (4 курси). Тележурналістика (3 курси). Школа-театр «Діалог» А. Г. Черкова (театральна імпровізація, перфоменс тощо). Понад 12 років роботи на телебаченні в Києві. 10 років роботи оператором. Працював на СТБ оператором та оператором-постановником. Знімав «Х фактор», «Танцюють всі». Для «1+1 медіа» — «Танці з зірками», «Голос». 2 роки працює режисером в промо-відділі «1+1».

Фільмографія:

Короткометражні фільми: «Батя», «Приречена», «Зови меня- Заяц» (режисер, автор). «Каміль», «Слони», «Горобчик» (оператор-постановник). «Будьмо, гей» повнометражний документальний фільм (режисер монтажу, (режисер).

04

Дивитись online

Показ розпочинається 29 вересня та закінчується 29 вересня .