6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Творчі особистості — майбутнє країни та міста.

Підтримка їх активності, інформація про них і правильна мотивація, розвиває у креативних людей нові таланти, що втілюються в нові проєкти.

Далеко не всіх жителів міста приваблюють закриті майданчики. Серед людей трапляються особистості, які бажають єднання з природою і спілкування з нотками креативу в душі.

Саме про таких і піде мова в короткометражному фільмі «„Дворнік“ під грушею» формату «живе кіно», запропонованого вам GOPAK films.

Фільм про джем-сейшен у черкаському дворику під столітньою грушею, з презентацією нових робіт креативної молоді міста Черкаси.

«Музика — міст між душею і розумом», — говорить головний герой фільму «„Дворнік“ під грушею».

Автор проєкту «Дворнік» Asante Sana (Максим Лушпіган — саундпродюсер, композитор та аранжувальник) представить вам цікаві колективи міста Черкаси й зануриться в роздуми про підготовку цього дійства. Це надалі доводить, що мале — душевне робить по-справжньому масовим.

Наразі проєкт «Дворнік» у зв’язку з пандемією «на паузі», але все колись закінчується, і проєкт буде надалі знайомити місто з талановитою молоддю.

Продюсером фільму та співорганізатором джем-сейшенів виступив Дмитро Чуєв, продюсер і музикант (екс-бас-гітарист гурту «Тартак»).

Режисер фільму Костянтин Піроженко, який у документалістиці розвиває напрям «живе кіно», що поєднує гру, майстерність та імпровізацію. Серія фільмів «МотоЛіто» такого формату була представлена у 2017 році на міжнародних фестивалях:

— Semi-Finalist on Caribbean Film Festival and Market (2017) Grand Bahama Island, Bahamas;

— Selected: Cardiff International Film Festival (2017) Cardiff Bay, Wales, United Kingdom.

02

Про режисера

Костянтин Піроженко

GOPAK films аналізує інформаційні «зливи» та «вибухи», які стали доступними не лише вузькому колу посвячених, але й широкій громадськості внаслідок стрімкого розвитку Всесвітньої павутини.

Наше завдання — знайти цю інформацію й упорядкувати її, у доступній формі ознайомити аудиторію з нею.
Ми не претендуємо на остаточну істину, ми просто намагаємось наблизитися до неї. Зробіть висновки — це робота глядача.

03

Дивитись online

Показ розпочинається 29 жовтня та закінчується 31 жовтня .