6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Айше, Хавла і Рехаб виконують місію — вони усувають витікання, очищають резервуари для води й показують домогосподаркам, як правильно поводитися з водою. Після втрати чоловіка Айше пройшла навчання у своєї найкращої подруги й першої жінки-водопровідниці з Йорданії — Хавли Аль-Шейх, щоб мати можливість забезпечувати своїх трьох дітей. Відтоді вони разом працюють у громадській організації водопровідників, яку заснувала Хавла, і стають близькими подругами.

У міру наближення 40-річчя Айше ділиться своїми мріями про самореалізацію з Хавлою, яка спонукає її поставити мету і йти до неї. Здавалося б, сама Хавла досягла всього — поки вона не постала перед судом через звинувачення у корупції. Репутація організації водопровідників страждає так само, як дружба Айше і Хавли. Айше, як і раніше, сповнена рішучості заробляти на життя сантехнікою. Вона розвиває свій власний бізнес, влаштовуючись на роботу у своєму селі, дистанціюючись від організації та поступово стаючи незалежною. Коли Хавле потрібна Айше для надання свідчень у суді, Айше не знає, що робити — бути вірною своїй найкращій подрузі або зосередитися на власному бізнесі?

02

Трейлер

03

Про режисера

Даніела Кьоніг

Даніела Кьоніг — німецька кінорежисерка, яка народилася 1990 року в німецькому Гьорліці. Даніела вивчала медіадизайн і фотожурналістику, допоки не зняла свій перший короткий метр «Овочі та фрукти». «Гідроізоляція» — це дебютний фільм талановитої режисерки.

04

Дивитись online

Показ розпочинається 29 жовтня та закінчується 30 жовтня .
Кількість переглядів обмежена.