6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

«І Про Нас Будуть Говорити» – це документальний фільм, заснований на житті двох головних героїв:

Сергій – підприємець, який розбудовує компанію, що надає послуги з військового туризму. Його історія – про піднесення власної імперії: від невеликої компанії, створеної за допомогою друзів, до справді успішної фірми для екстремального туризму в Україні.

Анна – доброволець, якій довелося втекти з рідного їй Донецька на початку війни в 2014 році. В ігровій формі вона вчить дітей мистецтву, часто їздить у зону ООС, привозить туди одяг та іграшки. Це дає їй сенс життя і реалізацію, але несподіване кохання і народження дитини на певний час змушує Анну відмовитись від своїх ідеалів.

Фільм, через двох героїв і їх оточення, передає настрій і розмаїття того, що відбувається в Україні, що надихає і дає сенс життю людей, які живуть у стані постійного стресу.

02

Трейлер

03

Про режисера

Сєва Діамантакос

Сієва Діамантакос народився у 1980 році в Римі і виріс у Лігурії, недалеко від Генуї.
Почав знімати в той час, коли відвідував університет у Болоньї та Амстердамі. Після закінчення університету з дисципліни мистецтва, музики і видовищ, він переїхав до Генуї, де працював оператором для компанії «Costa Crociere».
Пізніше він став членом інді-електронної групи, яка надихала його фантазію як ніщо інше. Він розробив поетичну візуальну мову, яка була невід’ємною частиною Port Royal – аудіовізуального шоу. Протягом семи років він гастролював з колективом по всьому світу, особливо в таких східних країнах, як Україна, Сербія, Польща… Незважаючи на такий інтенсивний графік, Сієва поглибив свою майстерність у багатьох галузях (комерційних та незалежних) як режисер, оператор, редактор і VJ. Розвинувши сильний інтерес до східних країн, він вирішив переїхати до Києва. Там він почав працювати над документальним фільмом «Листівки з України», що відобразив політичну та соціальну кризу в Україні.
Фільм був показаний на 46-му кінофестивалі «Молодість», 2-му Фестивалі соціального кіно в Перуджі, 19-му кінофестивалі у Генії, виграв кращий документальний фільм на AmiiWorkFilmFest.
Після переїзду в Берлін заснував з Наталією Фентісовою компанію Blitzar Media, що спеціалізується на відео-аудіопродукції, від трейлерів до документальних, графічних фільмів та рекламних роликів.
У Берліні він реалізував свій другий документальний фільм «Щоденник поїздки» про нелегальний техно-клуб у центрі Берліна, вихід якого заплановано на 2019 рік.
На творчість Сієви Діамантакос глибоко впливає філософія (головним чином екзистенціалізм), соціологія та взаємодія людини і техніки. Його стиль кінозйомки складається як з прозорливого, так і з емоційного підходу.

ФІЛЬМОГРАФІЯ
• Документальний фільм “І Про Нас Будуть Говорити” ( 2021)
• Документальний фільм про незаконний техно-клуб у центрі Берліна «Щоденник поїздки» (2019)
• Документальний фільм «Листівки з України» (2016)
написаний, зрежисований і знятий Сієвою Діамантакосом
http://www.imdb.com/title/tt5654214/
• 13 відео для port-royal (2007-2015), написані, зняті та змонтовані Сієвою Діамантакосом, доступні на youtube:
“Путін проти Валерія”, “Штазі”, “Аня: Сеншухт”, “Болдінг покоління” (втрата волосся, як ми втрачаємо надію)”,”Північна”, “Удар тигра”, “Принц з фотошопом”, “HVA (невдалих революцій), “Ермітаж пт. 1,2,3 “(назва відео:”Auf Wiedersehen”),
“Spider Toupet” (назва відео:”Неможливість прийняти”),
“Вичерпана муза / Європа”(назва відео: “Escaping”, “Афіни”),
“Regine Olsen” (назва відео: “Зниження і падіння наших боїв”),
“Гюнтер Андерс” (назва відео: “Стефані”),
“Суверенні рейдери” (назва відео: “До нових ідеологій”),
“Останній великий імпецо”.
• Короткий мюзикл “Sovraesposte” (2010) у співпраці з Крістіною Оддоне та Елізабетта Консоні; який підкреслює тему експлуатації жінок в італійському телебаченні.
• Короткометражний фільм “Dimenticandosi Di Noi” (“Забуття про нас”), 30 хв
з Фабріціо Маттеіні, Сільвією Дегранді, Енріко Лулі, Якопо Сабаром Джаккіно (2012) за романом Едоардо Лаудісі;
• 6-річний тур (2006-2012) з італійською групою Port Royal, де вони презентували свої аудіовізуальні живі шоу по всій Європі та США.
Вони запрошені зіграти в багатьох важливих фестивалях, таких як MIT у Римі (Італія), Off festival (Катовіце, Польща), фестиваль Decibel (Сіетл, США), фестиваль Yamoy (Нант, Франція), Grec Festival (Барселона, Іспанія) , Музичний фестиваль Ambush (Суботиця, Сербія) тощо …

04

Творча команда

Продюсер Ігор Савиченко, Наталія Фентисова, Сєва Діамантакос, Петро Цимбал Співпродюсер: Володимир Яценко
05

Дивитись online

Показ розпочинається 07 жовтня та закінчується 14 жовтня .