6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Донецьк, місто з мільйоном мешканців глибоко у Східній Україні, у серці Донбасу. Поки сотні тисяч людей за мізерну платню працюють на застарілих шахтах, декілька осіб «роблять реальні гроші». Байдуже, з якого боку соціальної прірви ви опинилися: якщо ви з Донецька, то майже напевне будете противником Помаранчевої революції та фанатом місцевої футбольної команди «Шахтар». Мільярдер Ахметов вкладає у клуб величезні кошти. Однак спортивний успіх лише увиразнює політичний і соціальний застій в регіоні. За межами «Донбас-Арени» перспективи далеко не райдужні…

 

Фестивалі

IDFA 2010 First Appearance Competition.

Max Ophüls Festival 2011 Doc Competition (Award for “Best Documentary”) IFF Trieste 2011 Competition.

Docedge Kolkata/India, 2011.

Docudays UA Kiev, 2011.

One World Filmfestival Prague, 2011.

Planete Doc Review Warsaw, 2011.

DOK.fest Munich, 2011.

Проголосувати за цей фільм

Середній рейтинг 4.6 / 5. Кількість голосів: 8

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив

02

Трейлер

03

Про режисера

Якоб Пройс

Народився 1975 року і жив у Берліні. Якоб вивчав право в Кельні та Парижі та європейські студії у Варшаві. Громадянську національну службу проходив у Нижньому Новгороді, Росія, а після навчання працював у Москві. З 2002 року, крім діяльності режисера, він регулярно працював позаштатним консультантом/спостерігачем у міжнародних організаціях у сфері виборів. У 2007/2008 роках працював експертом в СНД у правозахисній організації «РЕПОРТЕРИ БЕЗ КОРДОНІВ». З 2007 року він також працював у секції BERLINALE.

Якоб вільно володіє російською, англійською, французькою та іспанською мовами. «Інший Челсі» — його повнометражний дебютний фільм.

Фільмографія

«Інший Челсі» — історія з Донецька. Виступив автором і режисером.

04

Дивитись online

Показ розпочинається 28 вересня та закінчується 28 вересня .