6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Аліса отримує повідомлення від старшої сестри, яка терміново потребує допомоги.
Дівчина кидається на пошуки сестри, і потрапляє в дивний нічний клуб “Нора”. Під яскравою зовнішністю клубу ховається притон, куди власниця “Нори” – Червона Королева, викрадає дівчат.
Полонених дівчат змушують плакати.
Вчений Капелюшник експериментує зі сльозами, випробовуючи їх на тваринах. Надалі сльози використовуються для перетворення білих троянд на червоні. Червоні троянди є наркотичним зіллям, яке жителі Нори експортують у зовнішній світ і вживають в їжу. Вони називають її “Аліса”.
Згодом Аліса знаходить свою сестру разом з іншими викраденими дівчатами. Сестри намагаються втекти. Але Аліса постає перед вибором: врятувати сестру, або обом залишитися в лігві. Аліса рятує сестру.
Сестра Аліси опиняється у своєму ліжку, ніби їй наснився дивний сон. Але зрозумівши, що це був не сон, дівчинка хапає ніж і йде рятувати Алісу.

02

Про режисера

Олег Соколовський

Народився в місті Маріуполь, Україна, у 1996 році. У 2012 році закінчив початкову школу, вступив до музичного училища за спеціальністю театральний актор. Працював у Маріупольському театрі, паралельно працював на телеканалі “Маріуполь ТВ”.
У 2017 році переїхав до Києва. Працював на телеканалі “Україна”. З 2018 по 2021 рік навчався у Київському університеті культури за спеціальністю “режисер кіно і телебачення”.