6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

У дешевому борделі біля підніжжя афінської фортеці чоловік пригадує значущі події свого життя. Його пошуки любові та слави переповідають і переживають інші: повія з невиліковним минулим, гангстер, за яким полює зла доля, зневірена художниця-іконописець… В одній з історій чоловік знаходить своє багатство, в іншій –– стає бродягою-пророком, у ще іншій –– повертається додому до своєї дружини. Спогади зраджують його, але він знає напевно, що в одному з цих життів його буде вбито. 

Фестивалі:

  • Світова прем’єра: 34-й Міжнародний тиждень кінокритиків у Венеції, 2019
02

Трейлер

03

Про режисера

Мантас Кведаравічюс

Мантас Кведаравічюс — літовський кінорежисер та академік, царина інтересів якого – небуття, матеріальність і тіло в його перформативних та політичних проявах. Він має ступінь доктора філософії у соціальній антропології Кембріджського Університету та зараз працює в Університеті Вільнюса. Його документальні фільми — «Барзах» (2011) і «Маріуполіс» (2016) мали прем’єру та отримали багато нагород на кінофестивалях
Berlinale, Busan, Hong-Kong, Nyon Visions du Réel. Фільм PARTHENON (українська версія — “СТАСІС”) — це продовження його документальної роботи, ігрова кіновигадка.

04

Дивитись online

Показ розпочинається 28 жовтня та закінчується 29 жовтня .