6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

У центрі основних подій знаходиться відомий винахідник Нікола Тесла, який успішно втілив у життя свої геніальні і вражаючі ідеї. Не всі люди знають, що щодня користуються його винаходами. Його існування було повно неймовірними осяяннями, перемогами і невдачами. Можна сказати, що ця людина придумав двадцяте століття.


Фестивалі

Премія Альфреда Слоуна на кинофестивалі «Санденс».

02

Трейлер

03

Про режисера

Майкл Алмерейда

Майкл Алмерейда народився 7 квітня 1959 в Оверленд-Парк, Канзас. Американський режисер, сценарист, продюсер, оператор, представник незалежного кіно.

Рано захопився живописом і кінематографом. В юності велике враження на нього справила книга кінокритика Менні Фарбера «Негативний простір» (1971). Вивчав історію мистецтва в Гарварді, кинув навчання і приїхав в Нью-Йорк займатися кіно. Починав як сценарист, працював як оператор, співпрацював з Девідом Лінчем, Тімом Бертоном, Вімом Вендерсом, Олів’є Ассаясом.

04

Творча команда

Актори Ітан Гоук (Нікола Тесла), Кайл МакЛоклен (Томас Алва Едісон), Ів Г’юсон (Ен Морган), Джим Ґеффіган (Джордж Вестінгауз), Ханна Гросс (Міна Едісон), Ебон Мосс-Бакрак (Шігеті), Ребекка Дайан (Сара Бернар) та ін.
05

Сеанси offline

01-10-2021 13:00 Промодо Hub, Харків
Благодійний інклюзивний показ Фільм з перекладом мовою жестів
Придбати Квитки
01-10-2021 13:00
Промодо Hub, Харків
Благодійний інклюзивний показ Фільм з перекладом мовою жестів