6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Джаред Лето приїжджає в невелике провінційне містечко «Бєльдяжки». Але через технічну помилку працівники обласного телеканалу «Правда ТБ», оператор Віталька та журналіст Павлуша не знімають це сенсаційне інтерв’ю. Щоб уникнути звільнення, вони вирішують самі зробити сенсаційний репортаж, ініціюють пограбування гаража та транслюють його.


Павлуша — фальшивий грабіжник, і начальник розуміє, що це повідомлення — фальшивка. Але попри звільнення, завдяки своєчасному виклику міліції Віталька та Павлуша отримують підвищення. Їм залишається тільки впізнати грабіжника.


Проте їх гризе совість. Відмовляючись впізнати грабіжника, Павлуша і Віталька потрапляють у складну ситуацію і намагаються вийти пахне трояндою. Так, знімають рекламний ролик про поліцію, як поліцейський рятує жінку від фальшивого грабіжника.

02

Про режисера

Анастасія Іванюк

Анастасія народилася в Луганську, Україна. Це на сході України, який також називають Донбасом. Коли там почалася війна, у 2014 році вона пішла з дому та переїхала з родиною до Києва. У 2021 році Анастасія закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення за спеціальністю «режисер». У 2022 році війна застала Анастасію в Києві. Але, незважаючи ні на що, вона залишилася в Україні, і Анастасія намагається продовжувати знімати фільми та писати сценарії. Разом з Енді Айвою вона брала участь у Torino Film Lab Next Comedy зі сценарієм повнометражної комедії «Rave-Broadway». Останній короткометражний фільм «Truth TV» отримав нагороду за «Найкращий короткометражний фільм» на Бразильському міжнародному фестивалі New Vision.