6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Звичайний день. Він як завжди прибирає термінал аеропорту, але раптово щось змушує його поміняти звичний хід життя. Залишаючи аеропорт, він поспішає до будинку, в якому живе самотня жінка з маленькою донькою. Він дуже швидко входить у довіру, переконуючи жінку в тому, що прийшов їй допомогти. І вона впускає незнайомця. Він придивляється і прислухається до всього. Здається, що тут йому все знайоме… І незабаром стає зрозуміло, що привело його сюди насправді.

02

Про режисера

Олександр Шимко

Український композитор і режисер. Народився 4 серпня 1977 року в Борщові (Тернопільська область, Україна). У 2002 році закінчив Національну музичну академію України імені П. І. Чайковського та здобув ступінь магістра музичного мистецтва (спеціальність композиція).

Є автором понад сотні музичних композицій сучасної класичної музики. Створив оригінальну музику для понад тридцяти драматичних вистав. Також пише музику до фільмів та аудіовізуальних інсталяцій. Автор кількох сценаріїв короткометражних і повнометражних ігрових фільмів. За своїми сценаріями зняв кілька короткометражних фільмів.

 

ФІЛЬМОГРАФІЯ:
2016 — Найкращі дні (1 хв)
2016 — Немає зв’язку  (9 хв)
2018 — Ще один день (15 хв)
2018 — Wasted (16 хв)

03

Творча команда

Продюсер Mona Dorn, Олександр Шимко
Актори Павел Кильницкий, Олена Нещерет, Поліна Поліщук
04

Дивитись online

Показ розпочинається 29 жовтня та закінчується 31 жовтня .