6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Проблема насильства над людьми є дуже актуальною в усьому світі. Збільшення насильства над дітьми прямо пропорційно зростанню насильства в суспільстві.
Випадки насильства, що дійшли до соціальних служб, служб у справах дітей – це лише вершина айсберга, а те, що під водою – залишається приховано, непомітно і це
близько 90% випадків.

Насильство – це дія, спрямована проти волі людини із застосуванням фізичної сили, влади, погроз. Кожен з нас у своєму житті стикався з проявом насильства.
Виділяють три основні форми насильства:
– Фізичне – побиття, штовхання та нанесення інших тілесних ушкоджень; 
– Психологічне – глузування, образа, приниження, переслідування, пліткарство, примус; 
– Економічне – умисне позбавлення житла, їжі, одягу, коштів та іншого майна, що може призвести до смерті чи завдати шкоду здоров’ю. 

Навчаючись у школі ми пізнаємо багато нового, вчимося взаємодії та спілкуванню з однолітками, вчителями, іншими соціальними группами.
Кожен із нас є частиною світу людей, в якому багато складних ситуацій з якими ми перетинаємося щодня. Щороку з 25 листопада по 10 грудня в Україні проходить акція «16 днів проти насилля». Початок акції припадає на 25 листопада – Міжнародний день ООН проти насилля до жінок, кінець акції 10 грудня – Міжнародний день Прав людини. В усьому
світі така акція проводиться з 91 року, в Україні – з 2000-го. Символом боротьби із насильством у суспільстві є «квітка толерантності».

Толерантність — це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями. А також червона стрічка, яка символізує т боротьбу із ВІЛ/СНІДом. Ми проти насильства, ми за рівноправну поведінку всіх людей.
Кожен із нас, малий, дорослий – заслуговує на повагу.
Ми проти насильства!

02

Трейлер

03

Про режисера

Гурток "Юні географи-дослідники" Борівського БДЮТ Борівської районної ради Харківської області. Автори: Овсова Аліна Олександрівна, Дідусенко Ольга Володимирівна, Горенко Лілія Володимирівна, Фалько Олена Олександрівна.