6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Станіслав Асєєв писав репортажі про життя в Донецьку для різних українських ЗМІ після того, як частина східної України перейшла під контроль сепаратистських угруповань і російських солдат. У травні 2017 року Станіслава взяли в полон і більше двох років він перебував у «Ізоляції» – секретній в’язниці, яку росіяни використовують як концентраційний табір, хоча ще кілька років тому «Ізоляція» була головним культурним центром регіону.
Після обміну полоненими Станіслав закінчує свою книгу про «Ізоляцію», яку він почав писати під час полону. Нарешті він потрапляє до культурного центру I-ZONE у Києві, куди фонд «ІЗОЛЯЦІЯ. Платформа культурних ініціатив» перебрався після того, як їх територія у Донецьку була захоплена російськими бойовиками.

02

Трейлер

03

Про режисера

Ірина Рябенька

Ірина Рябенька виросла у Харкові і переїхала до Німеччини в 2016 році, щоб удосконалити свої навички у тележурналістиці. У Німеччині вона працювала на різних телеканалах і здобула свій перший досвід у жанрі документального кіно. Наразі Ірина навчається на спеціальності «Тележурналістика та документальне кіно» Ганноверського університету прикладних наук та мистецтв. Фільм «Світлий шлях» – режисерський дебют Ірини.

04

Творча команда

Продюсер Ірина Рябенька, Фелікс Крумме
Оператор Хованнес Мартіросян
05

Дивитись online

Показ розпочинається 01 жовтня та закінчується 14 жовтня .