6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Історія кохання тих, хто не забув, ким є насправді, і про кого не маємо права забути ми. Коли війна нищить усе навколо — пізнавані пейзажі, знайомих людей, звичне життя, — залишається стиснути кулаки й не дати зруйнувати себе. Ця боротьба об’єднала вчительку Ніну та сімнадцятирічного Андрія. Пристрасть, яка спалахнула між ними, — чи не єдина зброя проти усього божевілля, що відбувається навколо.

Події фільму — це не лише хроніки сьогодення, це актуальна спроба розібратися в тому, на що здатне кохання.
Одну з ролей у фільмі грає відома українська художниця та скульпторка Марія Куліковська, яка на початку фільму робить власний артперфоманс і знищує свої скульптури, повторюючи тим самим правдиву історію, яка відбулася на заводі «Ізоляція» в Донецьку 2014 року.

Фестивалі:
Світова прем’єра стрічки відбулась у жовтні 2019 року на 35 Міжнародному варшавському кінофестивалі в межах конкурсної програми «1-2» («Конкурс перших і других повнометражних робіт молодих режисерів»), де фільм було відзначено Спеціальним призом журі.

02

Трейлер

03

Про режисера

Дар’я Онищенко

Дар’я Онищенко (Дарія Онищенко) – українсько-німецька режисерка, сценаристка та креативна продюсерка, журналістка, членкиня Української Кіноакадемії.

Дар’я Онищенко народилась в місті Києві в 1983 році. Закінчила факультет міжнародної журналістики Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка, але вже в студентські роки мріяла стати режисером, грала в театрі і писала сценарії.

Дар‘я переїхала в 2005 році до міста Мюнхен, Німеччини, де вже через 5 років закінчила відому Мюнхенську Академію Кіно та Телебачення за спеціальністю  «Режисер художнього та телевізійного кіно». Після декількох успішних короткометражних робіт, Дар‘я Онищенко зняла свою дебютну повнометражну картину «Істальгія» (копродукція Німеччина-Україна-Сербія), яка отримала багато призів та була однією з найперших копродукційних картин в Україні, зробленою відповідно до Європейської Копродукційної Конвенції та вийшла в широкий кінопрокат.  Останні рокі Дар’я працювала драматургом та режисером в Україні та в Німеччині. Членом одного з найбільших режисерських агентств Німеччини Above the Line та Української Кіноакадемії. В 2018му році Дар’я почала виробництво свого нового авторського кіно – повнометражного фільму «Забуті», який став українсько-швейцарською ко-продукцією і був знятий в січні 2019го року в Києві за підтримки Міністерства Культури України. Міжнародна прем’єра її кінострічки «Забуті» відбулась в жовтні 2019 року в межах конкурсної програми Міжнародного Варшавського Кінофестивалю, де фільм здобув Спеціальну Відзнаку Журі. Дарія Онищенко працює з різними продюсерськими компаніями в Україні, в Німеччині та в Швейцарії, проводить майстер-класи з міжнародної копродукції та бере участь в різних освітніх програмах. Серед її нових проєктів: історичний фільм про життя та творчість Казимира Малевича «Малевич» та екранізація новели «Доручення» відомого швейцарського письменника Фрідріха Дюрренматта. 

Дарія Онищенко є активним членом української діаспори міста Мюнхена, за її ініціативи вже неодноразово проводились дні Українського Кіно в Німеччині.

04

Творча команда

Актори Марина Кошкіна, Даніїл Каменський, Василь Кухарський, Олексій Горбунов, Марія Куліковська, Анастасія Халпахчі
05

Дивитись online

Показ розпочинається 07 жовтня та закінчується 14 жовтня .