6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Це фільм про життя, про традицію, про конфлікт двох світів — сучасного і древнього, про природу гір, про долю людську, про любов, про родину, про місце під сонцем, про вогонь живий і про вівчарство — усе це в голові маленького хлопчика, котрий, може, стане пастухом — Іванка.
В Українських Карпатах живуть троє чоловіків різних поколінь: 82-річний Іван одиноко проводить старість, він недавно поховав свою дружину і сам готується до похорону. У цей самий час 10-річний Іванко починає життя з чистого листка в школі-інтернаті у райцентрі, а 39-річний Василь керує тваринним господарством і вигодовує молодняк овець. Та прийде весна, і всі троє піднімуться в гори услід за вівчарським покликанням, яке все важче продовжувати в сучасному світі.

Нагороди та номінації

Перемоги
2015 — Спеціальна нагорода журі Канадського міжнародного фестивалю документального кіно Hot Docs[en] (Торонто, Канада)
2015 — Нагорода найкращому документальному фільму 18-го Міжнародного кінофестивалю для дітей та юнацтва Olympia (Греція)
2016 — Нагорода за операторську роботу на Salem Film Fest (США)

Номінації та дипломи
2015 — Спеціальний диплом журі Одеського міжнародного кінофестивалю (Одеса, Україна)
2015 — Диплом міжнародного кінофестивалю «Лістапад» (Мінськ, Білорусь)
2015 — Відібрано до участі у конкурсній програмі міжнародного «Кінофестивалю у Карлових Варах» (Карлові Вари, Чехія)
2015 — Відібрано до участі у конкурсній програмі «Чікаґського міжнародного кінофестивалю» у номінації “Gold Hugo” (найкращий міжнародний документальний фільм) (Чікаґо, США)
2015 — Відібрано до участі у конкурсній програмі «Рейк’явікського міжнародного кінофестивалю» (Рейк’явік, Ісландія)
2015 — Відібрано до участі у конкурсній програмі «Цюрихського міжнародного кінофестивалю» у номінації “Golden Eye” (найкращий міжнародний документальний фільм) (Цюрих, Швейцарія)
2016 — Відібрано до участі у конкурсній програмі «Пелікамського міжнародного кінофестивалю» (Тульча, Румунія)

02

Трейлер

03

Про режисера

Остап Костюк

Народився 1979 року в Коломиї, Івано-Франківська область. Закінчив історичний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, а також акторську студію Львівського академічного театру ім. Леся Курбаса.

Як актор працював у Театрі ім. Леся Курбаса. Є співавтором таких музичних проектів, як «Banda Arkan», «Tatosh Banda», «Гич Оркестр».

Кінодебют Остапа Костюка відбувся у 2011 році. У співавторстві з Олександром Поздняковим він зняв короткометражну стрічку «Ману і капуста».

У 2015 році було представлено документальну стрічку «Жива ватра». Фільм здобув єдину спеціальну нагороду журі на канадському фестивалі Hot Docs у номінації «світова повнометражна документалістика»

04

Творча команда

Продюсер Данил Вулицький, Геннадій Кофман, Ольга Бесхмельниціна
Оператор Олександр Поздняков, Микита Кузьменко
05

Дивитись online

Показ розпочинається 01 жовтня та закінчується 06 жовтня .