6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022
Дата 25 жовтня 2018
Час проведення 15:00 — 17:00
Місце проведення Fabrika.space, Сіра зала
Попередня реєстрація

Вперше на фестивалі пройде пітчинг.

Для участі в конкурсі було відібрано 12 проектів повнометражних документальних фільмів на гострі соціальні або політичні теми. Журі розгляне кожен з них і визначить кращий. Переможці отримають приз – професійну камеру Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 4K. Вона дозволяє знімати відео з роздільною здатністю 4К, в тому числі, в форматах CinemaDNG Raw / Raw 3: 1 / Raw 4: 1 і стане відмінною інвестицією в майбутній проект. До пітчингу, 25-27 жовтня, пройде триденний воркшоп для учасників, на якому режисери Нільс Бьокамп і Фелікс Крігсхайм, монтажер і редактор Зубін Сетна (всі – Німеччина), а також генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сенкевич навчать учасників правильно пітчінгувати за міжнародними стандартами.

Вхід на презентацію проектів – вільний.

  • Нагородження переможців пройде під час церемонії закриття фестивалю о 20:00. Вхід – за запрошеннями

У журі пітчингу увійшли:

Наталія Ворожбит

українська драматургиня, режисерка, сценаристка, кураторка фестивалів «Донкульт» та «ГОГОЛЬFEST», одна з засновників фестивалю «Тиждень актуальної п’єси», авторка 15 п’єс, яки стали виставами в Україні, Великій Британії, Росії, працювала над сценаріями телесеріалів та художніх фільмів, у тому числі «Дике поле» та «Кіборги».

Сергій Буковський

український кінорежисер, автор десятків документальних та ігрових кіно- та телефільмів, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (2004), народний артист України (2008), член Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка. Лауреат премії “Телетріумф” в номінації «Режисер» (2003). Фільм «Живі» (2008) здобув Гран-прі Міжнародного північно-південного медіафоруму в Женеві та нагороджено спеціальним призом у номінації «Документальне кіно» VI Міжнародного кінофестивалю «Золота абрикоса» (Єреван). Документальний 9-серійний телефільм «Війна. Український рахунок» (2003) — отримав Національну премію України імені Тараса Шевченка.

Зоя Алфьорова

докторка мистецтвознавства, професорка/деканка факультету кіно-, телемистецтва Харківської державної академії культури, професорка кафедри теорії культури та філософії науки за сумісництвом. Вивчає аудіовізуальне мистецтво, візуальне мистецтво, аудіовізуальну освіту, мистецтвознавство, медіа-критику, теорію і історію культури. Авторка книжок та наукових робіт по історії кіно та телебачення.

Анна Паленчук

продюсерка кіно і телебачення, сценаристка, засновниця кінокомпаній «435 FILMS» та «Maq Entertainment». Продюсувала 9 фільмів, серед яких «Істальгія», «Маріуполіс», «Рідні». Ініціювала та організувала «Тиждень українського кіно в підтримку Олега Сенцова» в 10 містах України, заснувала щорічну професійно-освітню програму SHORT DOCTORING на міжнародному кінофестивалі короткометражних фільмів KISFF, організувала дні українського кіно в Грузії, Німеччини та Швеції.