5th EASTERN UKRAINIAN
FILM FESTIVAL
26 SEPTEMBER — 2 OCTOBER
2021
28 вересня 2019

27 вересня, відбувся майстер-клас Антона Яремчука про створення документального кіно: від студентської майстерні до прем’єри в Амстердамі.

Антон Яремчук – український кінооператор і кінематографіст. Працює в Німеччині, а його короткометражка “Punti di Vista” отримала приз “Generation Reporter 2015» в Італії. Його дебютна робота “Яма” отримала нагороду, як найкращий документальний фільм, на Best Film Festival.

  • В рамках Kharkiv Meet Docs, пройшов його майстер-клас, де він розповів про всі стадії розвитку фільму. Як створити незалежний документальний фільм без зв’язків і бюджету, а також про створення стрічки в складних умовах.

“Ніколи не знімайте фестивальне кіно. Якщо ви перебуваєте на майданчику і режисер каже, що знімає для фестивалю, я б відразу звільнявся звідти. Тому що це дуже прагматичний підхід. Це так не працює “- сказав Антон Яремчук на творчій зустрічі після майстер-класу в рамках Kharkiv Meet Docs.

Он також показав гостям свій дипломний фільм” Яма “в Національній Академії Культури. На майстер-класі був справжній аншлаг і кожен зміг знайти відповідь на своє питання на обговоренні.

“Участь на американських фестивалях 60-80 дол, але їх можна зібрати це невеликі гроші” – розповів Антон.

Нагадаємо, що фестиваль буде йти до 29 вересня, програму кінофестивалю можна подивитися тут.