6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022
15 вересня 2021

Міжнародний фестиваль східної України Kharkiv MeetDocs розпочав збір коштів на краундфандинговому майданчику «Спільнокошт», який триватиме 90 днів. 

Посилання на проєкт

Організатори фестивалю мають на меті зібрати 150 000 гривень. Кошти підуть на придбання подарунків, спеціальну професійну техніку, для переможців фестивалю, зокрема фіналістів Національного та Міжнародного конкурсів, а також конкурсу короткого метру та пітчингу. 

Доброчинці, що підтримають фестиваль, своєю чергою отримають подарунки від фестивалю: доступ до закритих майстеркласів, абонементи на цьогорічний кінофестиваль та ексклюзивний фірмовий мерч.

«Ми планували масштабувати п’ятий ювілейний фестиваль, але через некомпетентність Наглядової ради Українського культурного фонду були змушені відмовитись від нашого наміру. Але наш п’ятий ювілейний фестиваль відбудеться, і це найголовніше, зокрема завдяки фінансовій підтримці Держкіно та Федеративного міністерства закордонних справ Німеччини. Але щоб втілити все омріяне, нам знадобиться допомога доброчинців, аби віддячити нашим митцям за їхню роботу та створити умови, за яких вони зможуть створювати ще більше та краще», – директорка фестивалю Євгенія Крігсхайм.

За умови збору необхідної суми, фонд «Відродження» також готовий надати фестивалю фінансову підтримку. 

Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs цього року відбудеться з 26 вересня по 2 жовтня в змішаному онлайн та офлайн форматі. Головна мета фестивалю — популяризація українського документального та ігрового кіно, розширення меж українського кіноглядача та культурний розвиток східної України.

Facebook
Instagram