5th EASTERN UKRAINIAN
FILM FESTIVAL
26 SEPTEMBER — 2 OCTOBER
2021
28 вересня 2019

Фінансування художніх та документальних фільмів за рахунок донорів обговорили сьогодні в рамках Kharkiv MeetDocs на індустріальній платформі кінофестивалю в ХНЕУ ім. С. Кузнеца.

В Харківському національному економічному університеті ім. Насіння Коваля пройшла панельна дискусія «Українське і іноземне фінансування проектів аудіовізуального і культурного секторів» за участю представників українських фондів і фахівців з іноземних грантових программам.

Заместітель менеджера програми Culture Bridges від Британської Ради в Україні Софія Шульга розповіла, за якими принципами відбирали культурні проекти їх представники . На що звертають увагу грантодавці? Як надати проекту максимальну цінність? Як отримати фінансування від донорів, як місцевих, так і іноземних?

  • Нагадаємо, програма Culture Bridges від Британської Ради в Україні спрямована на підтримку культурного, креативного і аудіовізуального сектору, і майже третина бюджету якої витрачають на підпрограму «Культура».

Крім того, представниця Східноукраїнського регіонального представництва Міжнародного фонду «Відродження» Олена Рассказова розповіла, як співпрацює з громадськими організаціями та ініціативними групами й дала свої рекомендації.

Також, в дискусії взяли участь – програмний директор Центру розвитку громад (Харків), експерт з інституційного розвитку організацій громадянського суспільства Артем Коновалов такоординатор проектів Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, експерт ініціативи Представництва ЄС в Україні Team Europe Денис Ткачов.