6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

З 29 вересня по 1 жовтня фестиваль документального кіно з прав людини Kharkiv MeetDocs вперше відкриває свої двері в Харкові для кінематографістів, кінолюбителів і небайдужих до соціально-правових питань глядачів.

Завдяки тісній співпраці всесвітніх кінофестивалів, документальне кіно з соціально-політичним ядром знайшло, навіть за межами традиційних культурних центрів, широку аудиторію шанувальників, яка зацікавлена ​​брати участь в місцевому масштабі, посилаючи важливі імпульси суспільству.

Попередні показі в кінотеатрах є єдиною можливістю і місцем, де глядачі можуть зустрітися з кінематографістами для прямого діалогу, а останні – почерпнути натхнення для своєї роботи. Особливо важливим в рамках кінофестивалю є те, що кінематографісти мають можливість обрости міжнародною мережею контактів, розробок і погоджень.

Метою фестивалю Kharkiv MeetDocs є зміцнення та розвиток документальної кіноіндустрії України, а також розвиток співробітництва з всесвітньою мережею документалістів і іноземними продюсерами.

Варто відзначити, що після подій останніх років, українське співтовариство взяло курс європейської інтеграції, а разом з ним серйозно задалося соціально-правовими питаннями, які українські документалісти висвітлюють у своїх кіно роботах. Це не пройшло повз увагу в західноєвропейських ЗМІ і Європа відкриває нові можливості співпраці в різних галузях. За підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, фестиваль Kharkiv MeetDocs планує стати щорічною подією в Харкові з культурно-соціальним вмістом.

Завдання фестивалю

  • Презентація новітніх творів документального кіно;
  • Підтримка творчих пошуків майстрів і молодих кінематографістів;
  • Просування українського кіно, яке піднімає актуальні соціальні питання, на міжнародній арені;
  • Підвищення авторитету документального кіномистецтва, його значення для українського суспільства і, як наслідок, реальний вплив на кінопроцес.

Організатори

За підтримки Auswärtiges Amt (Федеративна міністерство закордонних справ Німеччини)

Громадська організація Media Frontline e.V.

Продюсерський центр Boekamp & Kriegsheim GmbH

01

MEET DOCS

02

MEET NON DOCS

01

Bardak

01

Meet Kids

03

MEET RETROSPECTIVE