6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Fabrika.Space, вул. Благовещенська, 1, Харків

  • Відкриття та закриття фестивалю.У великій Сірій залі хаба Фабрика пройде відкриття та закриття фестивалю, яке почнеться з відкритої прес-конференції, прем’єрного показу фільму і, завершальною вечіркою – коктейлем з живою музикою.- Вхід за запрошеннями.- Вхід для преси на прес-конференцію вільний, за попередньою реєстрацією у Тетяни Ландесман
  • Закритий майстер-класс для пітчингів проєктів проходитиме у залі Classroom на нульовому поверсі.Вхід тільки для участників конкурсу пітчингу.
  • Відкриті майстер-класи проводитимуться у зеленій та червоній залі на нульовому та другому поверхах. Слідкуйте за програмою на сайті.Вхід вільний за попередньою реєістрацією.
  • Покази Золотого фонду української ретроспективипроходитимуть у червоній залі на нульовому поверсі. Слідкуйте за програмою на сайті.Вхід вільний.

Планета кіно Imax, вул. Академіка Павлова, 44Б, ТРЦ «Французький Бульвар» (Шато Ледо), Харків

  • У Планеті кіно, в двох залах, пройдуть всі покази довгого метру документального, мокьюментарного та ігрового кіно. Слідкуйте, будь-ласка, за програмою на сайті фестивалю.

Зала 1 — 140 місця, Зала 3 — 140 місць

Харківська державна академія культури, Бурсацький узвіз, 4, Харків

  • В Харківській державній академії культури пройдуть круглі столи та панельні дискусії із харківськими митцями, активістами, локальними та міжнародними гостями фестивалю.

Харківский національний економічний університет ім.С.Кузнеця, Проспект Науки, 9A, Харків

  • В актовій залі Харківского національного економічного університету ім.С.Кузнеця відбудеться круглий стіл на тему “Пластиковий світ. Глобальна проблема людства очами молоді региону” за участі студентів та викладачів університету.

Запрошуємо приєднатися усіх бажаючих.