6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

24 жовтня в Харкові в рамках Тижнів Німеччини відкрився найбільший кінофестиваль Східної України – Kharkiv MeetDocs Eastern Ukrainian Film Festival. Він проходитиме вдруге, і цього року відхилився від суворого зв’язку із документальним жанром.

 У програмі фестивалю: 21 повнометражний фільм (стрічки-учасники Берлінського кінофестивалю, володарі нагород Каннського кінофестивалю, претенденти на майбутню  премію «Оскар») та інші картини з України, Німеччини, Ізраїлю, США, Польщі, Великої Британії. Цього року маємо 1 українську фестивальну прем’єру, 7 українських національних прем’єр і 4 харківські прем’єри, програму «ретроспектива» і спеціальні покази.

 «Маю сказати, що це фестиваль соціального кіно», – звернулася до глядачів під час церемонії відкриття міжнародного кінофестивалю Kharkiv MeetDocs Євгенія Крігсхайм.

Важливість фестивалю для обох країн підкреслив і Генеральний консул ФРН в Донецьку (офіс в Дніпрі) Вольфґанґ Мьоссінґер: «Те, що фестиваль відбувається не в столиці, а в Харкові – дуже важливо і для регіону, і для України загалом. Ми змогли підтримати більше 200 проектів в різних містах і областях, і всі вони спрямовані на розвиток місцевих ініціатив, демократії, громадянського суспільства. Фестиваль з його фільмами на найважливіші теми – саме такий проект. Спостерігаючи за розвитком його та інших українських проектів, я відчуваю набагато більше оптимізму, ніж песимізму».

01

MEET DOCS

02

MEET NON DOCS

01

Bardak

01

Meet Kids

03

MEET RETROSPECTIVE