6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Україна. 24 лютого 2022 р. Ранок 4:30. Два брати зустрічаються, щоб обговорити нову аферу. Молодший брат хоче робити бізнес на війні. Але старший брат вважає цю ідею жахливою. Поки вони сперечаються, їм повідомляють, що почалося бомбардування міста. Вони ховаються в туалеті і забувають про свої ідеї ведення бізнесу на війні. Починається страшна руйнівна війна.

02

Про режисера

Andy Iva

Я народився в маленькому містечку Битків на Україні в 1987 році. З дитинства я любив дивитися фільми про Другу світову війну і слухати про бойові подвиги моїх прадідів. Згодом я прочитав усі історичні книги про українських козаків (безстрашних військових, які багато років тому захищали Україну).
А коли я закінчив свій другий вуз – Київський національний університет театру, кіно і телебачення на режисера театру, почалася війна на українському Донбасі. Тому я вирішив захищати свою країну. Це був 2014 рік. Там я побачив багато такого, чого ніколи не забуду, але хотів би. Але водночас на війні я дізнався про велику дружбу. Після цього я захотів зняти фільм про простих людей, які захищають нашу країну і намагаються жити в таких важких умовах.

Тому я знову вступив до університету, але вже на кінорежисера. Коли я закінчив навчання, я написав сценарій і виграв фінансування фільму. У 2018 році я зняв повнометражний фільм «Істмен».
Зараз, через 8 років, коли війна охопила майже всю територію України, мені захотілося розповісти нову історію, де головним меседжем було: «Ця війна торкнеться кожного». У цьому фільмі «Нарцис» є деякі документальні кадри в кінці.