6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Події фільму «Неограновані» розгортаються на екзотичній Шрі-Ланці, острові, на якому безмірне багатство межує з безпросвітною бідністю. В центрі сюжета історія Андрія – бізнесмена, що промишляє нелегальним видобутком дорогоцінного каміння. В черговий раз, відправляючись на ріку, де в тяжких і небезпечних умовах ланкійці «відмивають» каміння, Андрій бере з собою сина, Філіппа, Владний і цинічний Андрій прагне виховати сина за власною подобою, але юному хлопчику чужі уявлення батька про світ.


Після жахливої картини, яка розгорнулася на ріці, прямо на очах у маленького Філіппа, між Андрієм і робочим-ланкійцем виникає конфлікт, внаслідок якого робочого звільняють. Втрата роботи для бідного і безамбіційного ланкійця – це велика трагедія, бо він – глава великої сім’ї. Ввечері штучний маніпулятор батько прийшов в дім до Асірі. Він використовує цю ситуацію, щоб Філіпп став хоч трохи схожим на нього. Але чи так засвоїть урок Філіпп, як того хоче батько? Адже діти – це чисті, невинні, неограновані душі.

Проголосувати за цей фільм

Середній рейтинг 4.3 / 5. Кількість голосів: 30

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив

02

Про режисера

Ксенія Бугрімова

Український режисер, продюсер, сценарист і шоурунер. Вона має 14-річний досвід роботи у великих європейських медіахолдингах. Її роботи продавалися на платформах Amazon Prime і Start. Ксенія Бугримова надавала медіа -тренінг та допомогу у запуску таких шоу, як «Холостяк» (отримала національну нагороду «Телетріумф» «Найкраще шоу 2012 року») та «ЧОТИРІ» (перша світова прем’єра голосового конкурсу «Чотири» – формат Armoza Formats

Підготував соціальні відеопроекти “Дисиденти”, “Пам’ятати” (про Другу світову війну та почуття людей до неї), а також серію документальних фільмів-інтерв’ю, присвячених 75-й річниці трагедії “Бабин Яр”, які були показані в Гарвард, проекти про українських кінематографістів Богдана Ступку та Івана Миколайчука тощо.

Режисер і продюсер короткометражного фільму «Насінина» 2016 року, що мав українську прем’єру в програмі національних фільмів на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» та світову прем’єру на Каннському куточку, представлений у збірці платформи «Start».

Також режисер і продюсер телесеріалу “Список бажань”, 2017, StarLightMedia, представленого на колекції Amazone prime.

Засновник, генеральний директор, генеральний продюсер та ідейний натхненник міжнародної продюсерської компанії для виробництва повного циклу – “Wow Oscar Studio”. Зараз триває документальний фільм “Dragnet”, художній фільм “Булочки” у копродукції з Megogo Studios, серії “Високі ставки” та “Hypecathers”.

03

Творча команда

Продюсер Ксенія Бугрімова
Оператор Дімут де Сойза
Актори Юрій Кляцкін, Давід Сулейманов, Софія де Сільва, Налін Лусена, Лаліт Прематхілака
Музика Олександр Каспров
04

Дивитись online

Показ розпочинається 29 вересня та закінчується 01 жовтня .