6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Як шари пап‘є-маше зміцнюють тендітну форму, так і робота над фільмами та самим собою формує режисера. Фільм присвячений уважному втителеві та видатному лялькарю Олегу Педану.

Проголосувати за цей фільм

Середній рейтинг 4.5 / 5. Кількість голосів: 25

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив

02

Про режисера

Анастасія Фалілеєва

Режисер, стоп-моуш аніматор, художник VJ.

Вона вивчила анімацію стоп-моуш у відомого українського лялькового майстра Олега Педана, коли відвідувала його курс у Київському університеті кіно та мовлення (2016-2020).

З 2018 року вона співпрацює з групою Pianoboy як художник та аніматор VJ.

У 2019 році вона випустила свій дебютний короткометражний анімаційний фільм «Поки не стане чорним». Фільм вдався на кінофестивалях по всьому світу (REX, Monstra, Одеський IFF, Лінолеум, Animax Скоп’є та інші). Він виграв 4 нагороди та дві спеціальні відзнаки журі. “Поки не стане чорним” був номінований на “Кіноколо: премія українських кінокритиків” як найкращий анімаційний короткометражний фільм 2019 року.

У 2020 році проект короткометражного анімаційного фільму Анастасії у співпраці зі студією KAPI «Тигр блукає поруч» переміг у подачі Українського державного агентства з питань кіно, тому отримав фінансову підтримку від установи.

У 2021 році фільм «Тигр блукає поруч» був відібраний до the Short Shorts Film Festival & Asia, LA Shorts International Film Festival, Montevideo World Film Festival, Odessa International Film Festival, LINOLEUM Animation Festival, Golden Short Film Festival

03

Творча команда

Продюсер Михаль Маргуліс
Оператор Сергій Кіреєв
Музика Андрій Біланенко
04

Дивитись online

Показ розпочинається 29 вересня та закінчується 01 жовтня .