6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

В пост-апокаліптичному світі прокидається молодий герой – Insurgent.  Він вижив після ядерної зими, і вражений тим, наскільки сильно змінився навколишній світ: Сонце вже не гріє, воно схоже на рвану рану, навколо холод і отруйна атмосфера. Тепер ті, хто вижив, знаходяться під владою Кібер-Відьми (Cyber ​​Succubus), яка управляє ними за допомогою мікрочіпів і кібер-пристроїв.

Герою нелегко зберегти свободу, коли Відьма спрямовує на нього не тільки свої чари, а й Кібер-Мисливців (Cyber ​​Slaves). Але він сповнений рішучості, і не збирається жити в полоні ілюзій. Незважаючи на те, що Герой повстає один проти армії Кібер-Мисливців, він готовий ламати систему! Музика підкреслює гостротупротистояння. Під час полювання на героя Trickster і Ripper вбивають музикантів, які стали свідками сутички, але вони встигають створити гімн боротьби, що є кульмінацією історії. Insurgent нейтралізує Кібер-Мисливців і перемагає саму Кібер-Відьму, звільняючи тих, кого вона вже встигла підкорити.

У фіналі Insurgent постає в образі вікового чоловіка – боротьба за свободу тривала всю його життя! Світ антиутопії і рок музика, яка зачаровує, – яскрава метафора нашої власної боротьби з внутрішніми демонами.

Проголосувати за цей фільм

Середній рейтинг 4.7 / 5. Кількість голосів: 157

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив

02

Про режисера

Антон Галушка-Адайкін

Фільмографія:

  • Харків Голокост (2019)
  • Без Шор (2018)
03

Творча команда

Продюсер Антон Галушка-Адайкін
Оператор Сергій Громов
Музика Григорій Чайка
04

Дивитись online

Показ розпочинається 29 вересня та закінчується 01 жовтня .