6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

Короткометражний комедійний фільм жахів незалежних кінематографістів Олени Кутіновой і Артура Садовникова «Жах, яке щастя!» – екранізація однойменного оповідання Олени Кутіновой. Сатиричний нарис про кулісах провінційного кінематографа. Сюжет заснований на реальній історії, яка трохи перебільшена, але дуже реалістична! Зйомки проходили восени 2020 року під час карантину.

Проголосувати за цей фільм

Середній рейтинг 4.2 / 5. Кількість голосів: 16

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив

02

Про режисера

Артур Садовников, Олена Кутінова

Олена Кутінова. Народився в Одесі в 1978 році. Закінчив філологічний факультет Одеського національного університету. Вона працювала журналістом та копірайтером, сценаристом до фільмів, ігор та мультфільмів у різних українських та міжнародних проєктах. Сценарист, режисер, відеооператор, редактор. Більше 10 років займалася виготовленням відеопродукції на замовлення, а тепер вирішила реалізувати свій досвід та потенціал у фільмування власного авторського кіно.

Артур Садовніков. Народився в Одесі в 1985 році. Навчався в Одеському політехнічному університеті. Режисер, відео-дизайнер, відеооператор, творець, рекламодавець. Більше 10 років займається виробництвом відео за запитом, працює оператором, режисером та режисером монтажу в різних кінопроектах. На цей час він реалізує свій досвід та потенціал у створенні власного авторського кіно.

03

Творча команда

Продюсер Олена Кутінова, Артур Садовников
Оператор Артур Садовников
Актори Ольга Марнич
04

Дивитись online

Показ розпочинається 27 вересня та закінчується 01 жовтня .