6th EASTERN UKRAINIAN FILM FESTIVAL
01 — 06 OCTOBER 2022

A short horror comedy movie by independent cinematographers Olena Kutinova and Artur Sadovnikov “Damn, what the happiness!” is a film adaptation of the eponymous story by Olena Kutinova. It’s a satirical sketch about the backstage of provincial cinematograph. It is a film about money and evil.
The plot is based on the real story which is a bit hyperbolized but very realistic!
The filming took place in autumn 2020 during the quarantine.

(Українська) Проголосувати за цей фільм

(Українська) Середній рейтинг 4.2 / 5. (Українська) Кількість голосів: 16

(Українська) Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінив

02

About Director

(Українська) Артур Садовников, Олена Кутінова

(Українська) Олена Кутінова. Народився в Одесі в 1978 році. Закінчив філологічний факультет Одеського національного університету. Вона працювала журналістом та копірайтером, сценаристом до фільмів, ігор та мультфільмів у різних українських та міжнародних проєктах. Сценарист, режисер, відеооператор, редактор. Більше 10 років займалася виготовленням відеопродукції на замовлення, а тепер вирішила реалізувати свій досвід та потенціал у фільмування власного авторського кіно.

Артур Садовніков. Народився в Одесі в 1985 році. Навчався в Одеському політехнічному університеті. Режисер, відео-дизайнер, відеооператор, творець, рекламодавець. Більше 10 років займається виробництвом відео за запитом, працює оператором, режисером та режисером монтажу в різних кінопроектах. На цей час він реалізує свій досвід та потенціал у створенні власного авторського кіно.

03

Творча команда

Producer (Українська) Олена Кутінова, Артур Садовников
Operator (Українська) Артур Садовников
Actors (Українська) Ольга Марнич
04

Watch online

The show begins 27 September and ends 01 October .