5th EASTERN UKRAINIAN
FILM FESTIVAL
26 SEPTEMBER — 2 OCTOBER
2021

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”.

Проголосовать за этот фильм

Cредний рейтинг 4.3 / 5

Пока голосов нет! Будьте первым, кто оценил

02

Про режиссера

(Українська) Ксенія Бугрімова

(Українська) Український режисер, продюсер, сценарист і шоурунер. Вона має 14-річний досвід роботи у великих європейських медіахолдингах. Її роботи продавалися на платформах Amazon Prime і Start. Ксенія Бугримова надавала медіа -тренінг та допомогу у запуску таких шоу, як «Холостяк» (отримала національну нагороду «Телетріумф» «Найкраще шоу 2012 року») та «ЧОТИРІ» (перша світова прем’єра голосового конкурсу «Чотири» — формат Armoza Formats

Підготував соціальні відеопроекти «Дисиденти», «Пам’ятати» (про Другу світову війну та почуття людей до неї), а також серію документальних фільмів-інтерв’ю, присвячених 75-й річниці трагедії «Бабин Яр», які були показані в Гарвард, проекти про українських кінематографістів Богдана Ступку та Івана Миколайчука тощо.

Режисер і продюсер короткометражного фільму «Насінина» 2016 року, що мав українську прем’єру в програмі національних фільмів на Київському міжнародному кінофестивалі «Молодість» та світову прем’єру на Каннському куточку, представлений у збірці платформи «Start».

Також режисер і продюсер телесеріалу «Список бажань», 2017, StarLightMedia, представленого на колекції Amazone prime.

Засновник, генеральний директор, генеральний продюсер та ідейний натхненник міжнародної продюсерської компанії для виробництва повного циклу — «Wow Oscar Studio». Зараз триває документальний фільм «Dragnet», художній фільм «Булочки» у копродукції з Megogo Studios, серії «Високі ставки» та «Hypecathers».

03

Творческая команда

Продюсер (Українська) Ксенія Бугрімова
Оператор (Українська) Дімут де Сойза
Актеры (Українська) Юрій Кляцкін, Давід Сулейманов, Софія де Сільва, Налін Лусена, Лаліт Прематхілака
Музыка (Українська) Олександр Каспров
04

Смотреть online

Если у вас возникли проблемы с отображением, рекомендуем использовать браузер Safari для Mac та Firefox для Windows

Показ начинается 29 сентября о 08:00 и завершается 01 октября о 17:00.